Už dlouho jsem přemýšlel o zveřejnění mé vlastní zkušenosti z letních prázdnin minulého roku. Stále jsem ale nemohl najít www adresu, na kterou bych mohl navázat. Dnes se mi to ale povedlo, podle ulice, kde je daná budova umístěna. Jak jinak by se mohla doména jmenovat než www.privydelek.eu .

Jak to začalo ? O prázdninách minulého roku jsem hledal asi jako každý student brigádu. Procházel jsem servery, na kterých jsou umístěny brigády. Zaujala mě brigáda tohoto typu: „Práce v kanceláři, třídění úředních listů – 85 CZK na hodinu.“ Řekl jsem si, vypadá to jako blbost, ale zkusím tam zavolat. Ozval se mi velice příjemný pracovník (pan Martin Vítek) s tím, že bude nejlepší, když se sejdeme co nejdříve. Že pracovníky akutně potřebují a že bude trvat tak týden, než mě zaučí. Dost mě to zaujalo. Jelikož šlo opravdu o manuální práci, vůbec jsem nepomyslel na to, že by mohlo jít o nějaký podvod.

V sobotu jsem se hned ráno vydal do Hradce Králové. Všehrdova ulice je od hlavního nádraží blízko, takže jsem tam došel i pěšky. Byl jsem tam trošku včas a viděl jsem další 3 mladé kluky, kteří tam vystávali před žlutou budovou. Zachvíli přijel pan Martin Vítek v pořádným fáru a řekl, že můžeme jít dál. Nejprve nám dal takovou obecnou prezentaci, kde jsem si už sám vybral, jestli budu dělat maloobchod nebo velkoobchod. Moc jsem nevěděl o co jde. Z jeho výkladu jsem to pochopil tak, že budu prodávat výrobky, dělat analýzy hubnutí a že to vše budu dělat v kanceláři zde v této žluté budově a že plat je tak 85 CZK na hodinu. Sice jsem tam šel s tím, že budu třídit úřední listy, ale nevadí. Pořád jsem si to vysvětloval tak, že budou chodit klienti a že budu pouze prodávat výrobky, popřípadě jim vypracovávat nějaké plány na hubnutí. To by mě docela bavilo. V prezentaci také zaznělo, že abychom mohli začít pracovat, budeme si muset pořídit balíček s výrobky za 2000 CZK. Bylo to prý potřeba k tomu, abychom se s výrobky seznámili, popřípadě je doporučili dále v rodině. To už se mi vůbec nelíbilo a chtěl jsem odejít, ale pan Martin Vítek mě ujistil v tom, že to se studentama dělá tak, že jim vstupní investici 2000 CZK zaplatí ze svého a že si to pak studenti sami odpracují, je to cca týden práce zadarmo. To by mě zas tak nevadilo, a tak jsem se trochu uklidnil. Po skončení prezentace si nás postupně volal do kanceláře. Mě osobně se ptal, proč bych chtěl tuhle práci dělat. Řekl jsem mu svoje zkušenosti v oblasti SAY a zkušenosti s prodejem výrobků. No neváhal a nabídku na práci mě dal (to jsem si řikal jaké mám štěstí). Domluvili jsme se na další schůzce a pan Vítek po mě chtěl zálohu 400 CZK. Když jsem se ptal, na co to je, odpověděl mi tak, že kdybych chtěl náhodou objednaný balíček stornovat, tak tohle pokryje náklady na jeho objednání. Byl jsem přesvědčen, že do toho půjdu a věděl jsem, že mi těch 400 CZK pak vrátí, tak jsem mu je dal.

TIP: Chcete zdravě zhubnout? Dieta podle Antónie Mačingové vám rozhodně pomůže.

Na další schůzce, která byla už v pracovní den, bylo v onom žlutém domě mnohem více lidí. Viděl jsem tam už nějaké pracovnice a klienty a vypadalo to hodně profesionálně. Pan Vítek mi na mě ukázal, jak probíhá analýza klienta. Změřil mi nějaké procento tuku v těle. Podle tabulek zjistil, jestli je to ok nebo ne. Potom mi ukazoval obrázky jak to vše funguje, vypadalo to hodně profesionálně. Také zmínil, že bude třeba, abych si přivedl nějakého „pokusného“ klienta, nejlépe někoho z rodiny, a vyzkoušel jsem si na něm svoji vlastní analýzu. On by se na to jako třetí osoba díval a popřípadě říkal, co je špatně. Po takových dvou modelech bych už mohl začít opravdu pracovat. Co jsem se ale také dozvěděl, že oni mi žádnou klientelu shánět nebudou. To vše si budu muset sehnat já, prý nejlépe přes známé. Tady už jsem čuchal nějaký podvod. Budu tam tahat svoji rodinu a prodávat jim výrobky za několik tisíc. Toho jsem se opravdu účastnit nechtěl. Nakonci se mě pan Vítek zeptal, jestli už mám daných 2000 CZK, že by se balíček objednal. V tu chvíli jsem na něho vyjel s tím, že daný balíček platit nebudu, že si to odpracuju, jak říkal na úvodní prezentaci. On na mě, že jsem to asi blbě pochopil, a že balíček zaplatit musím, že ještě objednaný není. V tom případě jsem řekl, že nemám zájem a že chci vrátit mých 400 CZK, když teda balíček objednaný ještě nebyl, tak nebyly žádné poplatky za jeho zrušení. V tu chvíli jsem dostal odpověď, že pokud balíček nechci, tak těch 400 CZK už nedostanu, že to prostě propadá ve prospěch společnosti Wellness a že na to má i doklad (to opravdu měl).

Takže jsem rozzuřeně odešel a v životě už do ničeho takového nepůjdu. Ani mě neštvalo těch 400 CZK, ale to úsilí a ten pocit, že jsem se nechal nachytat. Měl jsem za sebou MLM a několik zkušeností a stejně mě dostali, jsou opravdu dobří podvodníci. Věnoval jsem tomu tak dohromady 6 hodin, nějaké nervy, 400 CZK a ostudu. Nechal jsem se nachytat jako několik desítek dalších lidí, kteří tam byli. Je to dobrý byznys. Nejdříve člověka nalákají na absolutně dobrý inzerát, který vůbec neodpovídá tomu, co ve skutečnosti budete dělat. Potom po Vás chtějí 400 CZK, a když to z Vás dostanou, chtějí dalších 2000 CZK. Možná se najde člověk, který má podobnou zkušenosti a překonal hranici 2000 CZK, co následovalo potom, 5000 CZK ? Navíc zde nebyla ani žádná pracovní smlouva. Možná, že po zaplacení 2000 CZK poplatku a po jednom týdnu práce, kdy nikoho neseženete, Vám pan Vítek řekne, že nic nevyděláváte a že Vás v této kanceláři už nechce. Prostě to není vůbec žádná normální práce a už vůbec ne brigáda třídění úředních listů za 85 CZK na hodinu. Pokud se někdo s tímto někdy setkáte, dávejte si pozor. Jak je vidět, spálit se může i člověk, který v tomto oboru pracuje. Jejich praktiky a sdělování informací je tak zkreslené a podvodné, že se lehce nachytáte.

, , Sdílet článek: Sdílet na Facebooku Facebook  Sdílet na Twitteru Twitter  Sdílet na Linkuj Linkuj
Trackback

205 komentářů

 1. Dobrý den,
  a to jste to nechal jen tak?
  Co takhle žaloba?
  Právě proto, že takovéto „businessmany“ každý nechá být, mohou svoje aktivity provozovat dál.
  Ovšem každý si řekne, že soud kvůli 400Kč nemá cenu a na tom to celé je postavené, protože trestný čin začiná až po „scizení“ nad 2000Kč. Asi bych se na to taky vyprd, ale někdo by jim měl už utnout tipec! :))

 2. Nechal jsem to jen tak, o 400 CZK se soudit nemá opravdu smysl, za ty problémy a neuspech to nestojí.

 3. Právě proto to zde píši, kdyby náhodou něco na něco podobného narazil, tak ať si dává pozor.

 4. Taky jsem s nimi měla svou zkušenost. Internet je stále plný jejich nabídek. Taky jsem přišla o 400 Kč, ale včas jsem od nich odešla.

 5. Jo a po mně už chtěli 3500 za ten balíček. Teda nevím, jestli za balíček, pořád omílali něco, že to je za smlouvu. Mluvili o tom bravurně, nikdy jsem pořádně nepochopila, za co byly ty 400,- ani na co mělo být těch 3500,-. Taky jsem byla ve Všehrdově. A koukala jsem na internetu, že to inzerujou po celým Královehradeckým kraji.

 6. a pro jaké wellness studio to bylo?? Děkuju

 7. Dobrý den,
  pokud si dobře vzpomínám tak StudioVitality, adresa Všehrdova 113 Hradec Králové.

 8. Dobrý den,mladý muži,po přečtení Vašeho článku,mě to nedalo a tak přidám svou zkušenost.Jsem z Pardubic a stačilo málo,taky bych přišla o ty 400.Nechci to rozepisovat,napsal jste to přesně,mě zase říkali,že když umím ty jazyky,že bych mohla propagovat i v cizině.Už jsem byla na odchodu a ten mladík povídá tak ještě ty 400kč a můžeme začít.Odpověděla jsem mu,že žádné peníze u sebe nemám.Prý to nevadí,jistě mám kartu a v blízkosti je bankomat,tak si můžu vybrat a hned zaplatit.Řekla jsem mu,že sice karty mám dvě,ale obe prázdné,tak prý ať do druhého dne ty peníze seženu a přijedu znova do Hradce.Řekla jsem,že teda uvidím,ale věděla jsem,že už je to naposledy,nepřijela jsem a nikdo se také neozval.Adresu jste napsal správně.Kdybych bývala zaplatila a někdo poslal trestní oznámení na firmu,tak bych se určite připojila,takhle jsem ztratila jen čas a jízdné vlakem.

 9. Dobrý den,i já jsem zažil totéž co tu všichni popisujete.Naštěstí ve chvíli kdy při „osobním pohovoru“ chce budoucí „zaměstnavatel“ peníze po budoucím zaměstnanci mám pohotovost.Všude si můžete přečíst,že o případných poplatcích byste měli vědět dopředu a včas.Tím taky zabráníte situaci kdy vás na pohovoru někdo vyzve ať si jdete vybrat do bankomatu a peníze mu obratem donesete.Když mi toto pan Vítek do očí sdělil, měl jsem chuť mu říct: Hele chlape,co to tu na mě zkoušíš…“.Nic jsem nezaplatil,jen jsem si s tímto pánem podal ruku a opustil místnost.
  Chtěl jsem se jen zeptat, jestli by se našel člověk z čtenářů těchto stránek kdo zaplatil poplatek za smlouvu(aktuálně 3000Kč) a mohl nám sem prosím napsat jak údajná práce dále opravdu probíhá.Myslím, že by nás to zde určitě všechny zajímalo. Děkuji a nashledanou

 10. tento postup (nabízet práci v administrativě a pod) a ve skutečnosti jde o prodej, využívá mnoho subjektů, pozor na to.

  http://www.firmy-hk.cz/f318701-martin-vitek-herbalife-hradec-kralove-prodej-vyrobku-herbalife/
  Na síti lide.cz má profil s tímto textem:
  ! ODŠKODNÍME VAŠI DOPRAVNÍ NEHODU !! Stala se Vám dopravní nehoda, pomůžeme Vám vymoci odškodnění za Váš úraz, trvalé následky, ušlý zisk i smrt – až 4 roky nazpět. Volejte pro info – Tel.: 608 482 841 Nezávislý distributor HERBALIFE.
  na stejném profilu má i odkaz na nový web:
  http://www.sb2010.eu/

  Vypadá to, že panáček dál vesele „podniká“. Čím více je dnes lidí zoufale hledající práci, protože je více lidí než práce, těchto nabídek bude jen a jen přibývat…

 11. Jsem ráda že to čtu včas..dnes jsem tam poslala email..a díky tomuto článku vím že tam raději nechodit..

 12. Ano, ani tam nechoďte, anebo se tam běžte mrknout a vyslechněte si ty sladký řeči a pak s úsměvem řekněte že nemáte zájem, klidně si z nich udělejte i srandu. Jsou to opravdu podvodníci, kteří stále lákají nové lidi, bohužel jim to asi dost vydělává. Chtělo by to někde rozmáznout, potom by to možná skončilo.

 13. Jana Lodná dne 15.10.2010 v 13:35

  Presne tak, pán Vítek alebo Vokál (alebo neviem aké meno teraz používa) a celá ich banda su niečo ako „mistři švindlu“, ešteže som sa nenechala nachytať, vyzerá to tam ozaj všetko profesionálne, až na malé detaily, ktoré som odhalila, napr v kancelárii nemal počítač len klávesnicu (LOL), ked som sa pýtala, či majú nejakú webovú stránku alebo vizitku (čo by logicky mali mať kedže su zastúpení v 73 krajinách sveta) ma len odbili, že mi to dajú neskor, isteže nedali. Vzala som nohy na plecia a mať peniaze na právnika…. ved viete.

 14. O.AndrewS. dne 09.11.2010 v 11:28

  Zdravím, lidi!
  Tak na to tak koukám a napadlo mě, že by to chtělo říct Vám něco o tom, jak to vypadá, když člověk zaplatí poplatek (u nás 3000,-) a pracuje tam :-D
  Nejdříve na vysvětlenou – inzeráty si dělá každý producent sám, firma do toho nezasahuje. To, že tam třeba kecá pičoviny, je jen vizitka konkrétního producenta a zbytečně špiní jméno společnosti… Co se týče poplatku, je jednak za výukové materiály, vstupní produkty, smlouvu budoucího producenta a celoroční náklady na vedení všelijakých podnikatelských blbůstek. Na začátku sem potřeboval práci a taky trochu zhubnout, tak sem si řekl, proč si nekoupit něco pro zdraví, stejně bych to třeba jinak prochlastal… Bylo to tak, jak bylo řečeno, poplatek to byl jediný a můžu vesele pracovat. Profesionálně to nejen vypadá, ale taky je. Jde opravdu o profi poradenství pro zdravou výživu a přístup pracovníku ke klientům je téměř „rodičovský“ :-D Neni to práce jako každá jiná. A řek sem si, že těch pár korun můžu obětovat tomu, abych pro sebe něco udělal a něčemu novému se naučil. Pracuju tady TEPRVE tři týdny, nikdo po mě nic nechce, nikdo mě nechce vyhodit, nikdo na mě nedupe, abych plnil plán (žádny neni), nikdo mě nestresuje… A mimo to – vstupní poplatek sem za ty tři týdny splatil už 4krát.
  Stačí, když se člověk hned nebojí. Jasně, taky se mi to nechtělo hned dávat cizímu člověku do ruky. Ale pro tentokrát sem důvěřoval. A vyplatilo se :-)

 15. To je opravdu zajímavá zkušenost a rozhodně věřím že když se někdo naučí v tom hnoji pracovat, tak si třeba i něco vydělá, ale je to absolutně neprofesionální.

  Nemáte lepší rovnou nakupovat produkty herbalife na sebe, za méně peněz a s větším ziskem ? Podklady už víceméně máte, víte co máte kupovat a nebudete tak muset platit provize Wellnesu.

  Schválně napiště zkušenost po pár měsících, tři týdny o ničem nevypovídají.

 16. Pokud by se stalo něco podobného mně,asi bych onoho pána při osobní schůzce zabil.Vzal bych třeba pero,píchl mu jej do oka a pak se ho zeptal,jak to vidí teď,zda líp,nebo hůř a jestli peníze dostanu zpět,tak mu druhé oko nechám,jinak bude navždy slepý!Jelikož jsem na toto narazil velkou náhodou,zkusil jsem googlit podle jména – trochu jiný inzerát je na tomto odkazu :
  http://seznamka-erotika.megainzerce.cz/eroticke-sluzby/novy-privat-hleda-64196.htm
  Je to již dva roky staré – z roku 2008,kdy se tu něco takového objevilo.Figuruje tam stejné jméno.Nebál bych se říct,že tatáž osoba jede ve vícero kšeftech – šlapky,bordely,apod. když má na luxusní vůz .) Lopata mu asi zisk nepřinesla :)
  Lepší je si hledat práci u agentur,nebo na ověřených portálech.Annonce je plná smilstev jako toto co jsi zažil.Zmrdy střílet,zavést trest smrti a cikorky a jim podobnou havěť poslat tam,odkud přišly -tj. na východ!Máme tu sice 20 let svobodu slova,demokracii,ale minimálně o 100% větší kriminalitu,zkorumpovanou vládu a pak se neni čemu divit,že ten kdo umí a ví jak,tak si šikovně nakrade :)

 17. BTW : Neuváděl tehdy onen pán telefonní číslo na sebe :733 221 505 ??? pokud ano,tak hurá na něj,vše oznámit fízlum,podat trestní oznámení,k jeho zlodějině by se ještě nasčítal pokus o kuplířství,atd.

 18. Číslo bohužel už nijak nedohledám. Samozřejmě pokud by se našlo více lidí, kteří by tento fakt potvrdili, dalo by se s tím jít do novin, minimálně na novinky by se to protlačilo, pak by se toho chytnula možná i ČT 1 a podobně. Problém je že je třeba mít konkrétní informace o všem, tj. spousta lidí musí potvrdit jeho telefonní číslo, musí předložit doklad o zaplacení penez apod..

  Ale stejně si myslim, že to mají nafiglovaný tak, že bychom nic nedokázali. Na tom dokladu bylo napsáno že jde o zálohu a že se nevrací, s tím jsem počítal, bohužel další zbytek poskytnutých informací bylo nepravdivých a to člověk nijak nedokáže.

  Pana Vítka jsem pak jednou potkal v posilovně v HK, měl tam svuj wellness čajík a byl tam sám, no napadlo mě rozmlátit mu hubu, ale co bych si pomohl že…

 19. Jak to tak pozoruji, vypadá to jako by někteří „poradci“ pracující pro Herbalife zneužívali jejich jméno. To je jako by Avon začali zneužívat lidé, kteří by tvrdili, že u nich můžete pracovat, pokud si něco objednáte. Ve skutečnosti je to obráceně. Pokud si koupíte jejich produkty a jste s nimi spokojeni, dostanete návrh, zda nechcete své zkušenosti předat dál.. je jen na Vás, zda nabídnete práci nebo budete jen prodávat. Berte to tak, že pokud chcete pro Herbalife pracovat, není problém ten balíček prodat.. Tato strategie se mi však zdá nešťastná, pokud se dostane do špatných rukou.

 20. Dobrý den, tak tenhle článek je uplně výstižnej s tím co jsem si zažila ja, ale s tim že jsem mu nemusela davat 400,-, ale on mi nabídl že to za mě zatím zaplatí a chtěl po mě rovnou ty 2000,-. tak jsem odesla a večer napsala sms že snima nechci mít nic společného. Okrádači!

 21. Ano,
  tohleto je případ Herbalife. Jen se to všude hemží nabídkami na výživové poradce, pomocníky ve wellness centru a strašné peníze za to. Já jsem byla dokonce na jejich „přednášce“, či co to bylo. Pokud si chcete udělat obrázek, vygooglujte si Herbalife. Budou tam o pozitivní věci, ale povětšinou si lidi stěžujou.

  No ať se na to každý dívá jinak, já nemám žaludek na to prodávat lidem výrobky, které je budou stát strašné peníze a kdo ví, jestli zaberou. Takže já couvla a zaplatila „jen“ za přednášku, údajně o zdravé stravě. Divila jsem se, jak jim to tam ti noví mladí lidé jako já žrali. Nu což, každý jsme jiný a chceme dělat něco jiného :).

  Jinak ty peníze byly za startovací balíček, který opravdu dostanete. A pak už je na vás, za kolik nakoupíte zboží a komu je udáte.

  No, prostě si najděte Herbalife ;).

 22. Ahojky,moc děkuji za upozornění, zrovna zítra jsem panu Vítkovi chtěla volat, abychom si domluvili schůzku.

 23. Ahoj všem, moje dcera se právě vracel z pohovoru u p. Vítka,a nadšeně volala, že ji „vzali“, že zaplatila 400Kč (nevratná záloha) – už to mě zarazilo, a další schůzka že je v pondělí, kde jí všechno ukážou a za 3000Kč podepíše licenční smlouvu. To mě nadzvedlo úplně a řekla jí, ať mi pošle nějaké kontaktní údaje. Bylo mi to divné a hledám na internetu a mezi prvními jsem našla odkaz na tuto stránku. Díkybohu, že můžu dceři dát přečíst, o co jde. Bude bohužel zklamaná, ale to je holt život:-/ taky se těšila, že bude placená za hodinu a bude mít solidní brigádu. No, každopádně MOC DÍKY ZA ZVEŘEJNĚNÍ TÉTO ZKUŠENOSTI. Chtělo by to ale rozšířit dále, hlavně mezi studenty, protože jestli to před rokem byly 2000KČ, tak dnes po nich chtějí 3000Kč a jak je vidět, vesele nachytávají další a další solidní zájemce. Klasický multilevel marketing :-/ Ahoj a všechny varujte. Ať nic neplatí předem, dokud nevidí smlouvu, kde se stanoví konkrétní náplň práce, za kterou budou dostávat peníze. Je smutné, že nic jiného s tím nejde dělat :-/

 24. Dobrý den,
  jak již čtu, mamka sem psala. Jsem ona dcera, která se nechala dnes nachytat.. Hodně mě to mrzí, obor kosmetiky a zdravé výživy mě dost zajímá.. Jak to mělo pokračovat dál? Jak tu již mamka zmiňuje, chtěl po mně 400Kč ihned dnes s tím, že se znovu setkáme a ukáže mi náplň práce s klientem v praxi. Já budu rádoby klient a on mi bude ukazovat,jak pracovat, co testovat, hladinu proteinů atp. Pokud mě to bude zajímat, přistoupíme k podpisu smlouvy, přičemž zaplatím 3000Kč – jako platba za veškerý školící materiál – DVD o všech výrobcích, teoretický obsah atp. Říkal i, že je možnost růstu, z přivýdělku pokračovat do hlavní pracovní činosti, a že vše záleží jen na mé snaze a počtu odpracovaných hodin. Chlubil se, kolik poboček mají v Hradci, že jsem z oblasti, která je zajímá, že jejich firma již existuje 19 let a tak podobně.
  Nyní mě čeká pondělní „první zaškolení“. A to se i ptal, jestli mám čas v úterý, že tam má velkou skupinu zaškolovací, že bych mohla být alespoň s učením napřed. ….
  No, jediné, co mohu dodat, že velice děkuju za zveřejnění tohoto článku.. Asi bych ve slepé naději na vysněnou brigádu naletěla.. :(

 25. Dobrý den, znovu píši, jsem ta dcera. Musím dodat informaci, že v inzerátu nemají ani uvedeno, o jakou firmu přesně se jedná, nedá se to tedy předem dohledat. Když jsem mu volala, že jsem našla jeho inzerát, ale že tam není e-mailová adresa, kam bych mohla zaslat životopis, pohotově odpověděl, že to tam sekretářka špatně zadala, a tak že tedy bude stačit ústní domluva po telefonu..
  Jsem z toho znechucená.. :(
  Pokud budete chtít jít do žaloby nebo veřejného varování, jdu do toho. Já jsem do toho šla z tohoto inzerátu: http://brigady.jobs.cz/pd/220910244?ref=http%3A%2F%2Fbrigady.jobs.cz%2Fsearch%2F%3Fsrch%255Bfrom%255D%3Dbrigade%26srch%255Blocal%255D%3DR249811%26srch%255Bprof%255D%3D%26srch%255Bkey%255D%3D%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400001%257C202300006%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400001%257C202300012%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400002%257C0%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400003%257C0
  je tam číslo i adresa na pana Radka Vokála, se kterým jsem se domlouvala na schůzce. Nakonec mě ale „přivítal“ pan Martin Vítek, číslo na něj je údajně 608 482 841. Fakturu o zaplacení 400Kč držím v ruce, je tam napsáno, že je to záloha na IBP. Samozřejmě nevratná. Adresa Všehrdova 113 Hradec Králové souhlasí. Inzerát na této adrese radši oscanujte a vytiskněte, kdyby to smazali.. nebo nevím. Každopádně se mnou můžete počítat..

 26. Jak uvidíte spojení wellnes a studio 11. Tak běžte dál, je to všechno podvod. Stejně v Praze jako v Hradci.

 27. Drazi pratele,

  ja jsem vcera zazila to same, konkretne na Zlinsku, (jsou rozlezení po cele ČR). Informacni prednaska vypadala zprvu vyborne. Je treba dbat spravne zivotospravy, dodrzovat pitny rezim, sportovat … pulhodinovy monolog, ktery byl zakoncen ve stylu: ale ani kdyz doma uklizite nejde to bez cisticich prostredku a blablabla a proto nabizime vyborne uzasne pripravky, bez kterych vysledku nedosahnete, pripravky od Herbalife … a uz to jelo, licencni smlouva, vstupni poplatek 3000 Kc. Mela jsem chut odejit, ale vyslechla jsem si to az dokonce a rozhodla se „hrat“ jejich hru. Pristi tyden se chystam na dalsi cast „pohovoru“, kde mi ukazi jak to funguje v praxi, mam si nachystat sve otazky a to si piste, ze si je pripravim, to se devcata budou jeste divit :) Jsem zvedava na jejich reakce…
  Nastesti me to nestalo ani korunu, jen ztraceny cas, ale mile rada, jim jeste nejaky obetuju … ;)
  Nenechte se nachytat!!!!!!!!
  Monika

 28. Všem moc díky za info,právě dnes jsem se chystala na schůzku s p.Vokálem,ušetřili jste mi peníze za jízdné.Bylo mi trochu divné,že se ozval téměř okamžitě po odkliknutí zájmu o práci a chtěl schůzku hned druhý den,ještě že jsem neměla čas.Tak tady si asi nevydělám,ještě jednou DÍKY.

 29. skoda,ze jsem si to precetla pozde,o400jsem uz prisla zitra jsem mela jit na skoleni a v nedeli na skoleni do Brna tak nic no

 30. Zdravím:-) Tak docela mě mrzí, že jsem si tento článek přečetla až dneska, protože jsem s panem Vítkem měla pohovor odpoledne a jsem o 400.- lehčí:-( Samozřejmě, že mi to přišlo divný a pořád a pořád jsem se vyptávala, ale chlapec je šikovnej a ukecal mě. Navíc jsem mu pokládala tolik otázek, že je vždy dokonale obešel. V pondělí tam mám jít na ukázku, jak bude „moje budoucí práce“ vypadat. Tak když už jsem jim zaplatila, tak si ty tuky změřit nechám a s radostí je pošlu do p*dele!!! Jinak kamarádka zaplatila i poplatek za smlouvu… Pokračuje to tak, že si musíte pak koupit balíček pro klienty (cca 30tisíc, 70tisíc a výš), to jim pak nabízíte a částka se Vám samozřejmě vrátí (možná dvakrát tolik), pokud budete stejně šikovní jako p.Vítek:-))Ale kdo z lidí, kteří si nutně potřebují přivydělat, má u sebe 30táců na nějakou výživu? Nevím, být nechutně bohatá, asi bych to zkusila… Takže lidi, pokud od toho očekáváte hodně a nemáte zbytečné peníze, tak ruce pryč, je to opravdu v tomhle směru podvod.

 31. Taky zdravím :) chci si to teda upřesnit, http://www.bestjob.cz/ … tahle stránka se taky týká toho podvodu předpokládám? Je tam uvedeno jméno Radek Vokál, které tu už taky zaznělo. Před pár dny umístil pár inzerátů na internet, tak jsem se toho chytla. Posílala jsem jim tam ten dotazník, zrovna před 5min a teď jsem našla tuhle stránku, takže děkuju moc, ani ten telefon nebudu brát, jestli se mi ozve!:)

 32. Ano bude to určitě také podvod, protože na stránce nejsou žádné informace.

 33. ahoj všem..:) Jen chci přidat můj postřeh. Dneska jsem strávila velice plodné odpoledne ve Všehrodvě ulici.:D Při osobním pohovoru mi pan Vokál, nebo Vítek (evidentně těžko řict:D), řekl, že mne na brigošku bere, ať zaplatím 3000,-:D Když viděl, jak se tvářím, snížil to na 400,- jakési zálohy, když jsem mu oznámila, že nemám u sebe ani ty 400,- , byl zoufalej, posílal mne do bankomatu a nakonec mi nabídl, ať mu dám 200,- aspoň!:D To už jsem zavětřila a věděla, že to smrdí. Lidičky, vemte rozum do hrsti a nikomu nic neplaťte. Člověk hledá práci, aby něco vydělal a ne, aby ho okradli o poslední korunu… Jsou to hajzlové. Lituju všechny, co nalítli. Ale berme to tak, že chybama se člověk učí.:) Snad budeme mít příště víc štěstí.:))

 34. Ještě jsem měla dotaz..já jsem přes mejl komunikovala s Lucií Malátovou, ale dneska tam nebyla, ikdyž si se mnou vlastně dojednala schůzku, tak by mě zajímalo, jestli ji někdo z vás viděl, nebo jestli je to fiktivní osoba.:D Díky, mějte se.

 35. Mno, takže jsem jeden z těch nedůvěřivých lidí, hned jak nám paní Hrušková (p. Vokál tam byl taky) vpálila něco o 3000 kč, začínalo to smrdět. Když sem pak prohlásil že 3000 u sebe nemám, tak prý alespoň ty 400, řekl sem že to taky nemám a byl sem odkázán do bankomatu. Nakonec že mi pošlou číslo účtu a kdesi cosi – doma sem zadal do googlu bestjob 3000 kč, potvrdilo se mé podezření a vyklubalo se z toho opravdu pěkné a smradlavé hovno. Takže až vám lidi bude někdo básnit o vydělaných penězích, nadnárodní korporaci co vydělává desítky miliónů měsíčně jen v ČR, nenechte se nachytat! Taková společnost by neměla potřebu tahat z lidí 400 korun, opravdu ne.

 36. Náhodou jsem narazil na tyto stránky a jak tak koukám na tu diskusi, tak to asi většina lidí špatně pochopila. Já pro Herbalife pracuji, tak můžu napsat, jak se situace skutečně má. Jedná se o normální podnikatelskou příležitost. Musíte si zakoupit licenci u Herbalife za 3 000,- Kč – tj. oficiální cena registrace pro nového distributora. Pak můžete podnikat. Peníze samozřejmě nejdou do kapsi nikomu ze žádného wellness studia, ale prímo Herbalife. Pan Vítek, kterého zde jmenujete je nejspíše pouze zprostředkovatel (má tu samou smlouvu, na kterou jste platili danou zálohu a kterou mám i já), přes kterého si můžete registrační balení objednat. Dostáváte zdarma firemní materiály, produkty na vyzkoušení a DVD o produktech – aby jste si mohli vše nastudovat. Však jak jinak začít pracovat s produkty o kterých jste nikdy neslyšeli a neznáte je?? Dokážete si vůbec představit, jak prodávat něco o čem jste nikdy neslyšeli?? Pak můžete začít pracovat. Můžete využívat atestované produkty, účastnit se firemních školení a svobodně podnikat. Pokud se to někomu z Vás nelíbí, tak hledejte práci jinde. Pokud si někdo z Vás dal zálohu, jak zde píšete.. A pak jste si to rozmysleli, to je samozřejmě Váš problém. Jestli pro Vás někdo objednával smlouvu (třeba zmiňovaný pan Vítek) a vy jste zaplatili zálohu – tak to objednání asi něco stálo. Nemyslíte? A pokud jste se rozhodli podnikat a dokonce zaplatili doklad, na kterém je napsáno, že se jedná o zálohu v prípadě storna – nevratnou, tak nechápu, proš se divíte, když jste si to rozmysleli.. ?? Firma s Vámi asi počítala a objednávala Vám registrační balíček. Nemyslíte, že s tím měli nějaké náklady. To je jako by jste si objednali pračku, zaplatili zálohu a pak přijdete druhý den, že jste si to rozmysleli a že se Vám ona pračka už nelíbí. Co myslíte, že by Vám asi řekl prodavač? Myslíte že s objednáním pračky na Vaše jméno neměli náklady? A myslíte, že by Vám snad onu zálohu vrálili? Já jsem byl rovněž na pohovoru, jako většina z Vás, zaplatil jsem zálohu, když jsem se podíval, jak práce vypadá, doplatil jsem zbytek poplatku do 3 000,- a začal podnikat pro Herbalife. Práce mě baví, mohu se sám rozhodovat o klientech, o čase a o tom jak, kdy a jakým zbůsobem budu pracovat. Jsem sám sobě šéfem a nemusím chodit do zaměstnání jako většina lidí. Můžu podnikat sám na sebe a jsem spokojený. Pokud chcete být někdo zaměstnaní, tak pak musíte hledat jinde. Také jsem měl na začátku strach, protože vše pro mě bylo nové, šel jsem ale do toho, zaplatil licenci. Všechno mě naučili a dnes mě práce živí několik let. Hezký den všem, Petr, Nezávislý distributor Herbalife

 37. Tak na toto musím reagovat. To co jste napsal je pravda, ale hned se podívejme na detaily. Práci jsem našel na serveru prace.cz s tím, že jde o kancelářskou práci na PC za 85CZK/hod. Když jsem tam přijel, tak těch nás pár co tam bylo, dostalo mini školení o firmě Wellness. BYLO JASNĚ ŘEČENO, že pokud 3000 Kč na licensi nemáme, nevadí, on ji za nás zaplatí a my si to odpracujeme. Hned ten den kdy jsem vlastně ještě ani nevěděl jak práce vypadá, jsem musel dávat zálohu 400 Kč, za co ?! Dyť já ještě ani pořádně nevěděl co budu dělat. Všechno to bylo tak neprůhledný a s takovým nátlakem že jsem ty 4 kila dal. Když jsem tam přijel po další, udělal na mě ty testy, nějaký meření tuku atd.. což bylo asi 5 minut. V tý kanceláři ani ve všední den nikdo nemakal a on po mě chtěl najednou dát ty 3 000 Kč. Tak jsem se samozřejmě ohnal, jenže on že prej jsem to blbě pochopil. Znám MLM znám Herbalife a podobný systémy ale on nás celou dobu přesvědčoval o tom že oni jen odebírají produkty Herbalife a že to s tím nemá nic společnýho, že nás bude platit fixně. Prostě jedna velká motanice s tím, že chtějí z lidí dostat akorát prachy.

  Jo a jinak když si objednám pračku a ještě než mi dojde objednávku zruším, tak neplatím nic.

 38. Milý Matesi, nemyslíš, že když jsi ještě nic neudělal, tak proč by do Tebe měla nějaká společnost investovat? Ač dělá obraty několikamilionové, třeba měsíčně – proč do Tebe investovat jedinou korunu, když jsi ještě nic neudělal? To si musíš nejprve zasloužit. Tady nejsi v zaměstnání. V podnikání je to tak, že když chceš dostat, musíš nejprve investovat. Mě se zdá, že tady smrdíš akorát Ty, smrdíš lenorou.. ;-) A chtěl bys zadarmo bez práce.. Tak specielně pro Tebe bude asi lepší být zaměstnaný.. Tam Ti možná něco dají i bez práce.. Hodně štěstí

 39. myslím že se tady nemusíte urážet pravda je taková,že myslím,že nikomu z nás nikdo neřekl,že po nás budou chtít hned peníze a dávat peníze hned za něco o čem nemám ani šajn?chápala bych to po větším vysvětlení,školení,atd a ne po pár minutách tahat z lidí peníze myslím,že v tom umí chodit a moc dobře vá,že většina těch peněz mu zůstane a to se to pak opravdu vydělává,samozřejmě se v této firmě dá vydělat asi i ,,slušně asi jako všechno má pro a proti……

 40. Já tam byl minulý pátek, jel jsem tam až z Chrudimi, nalákali mě na práci ve velkoobchodě a nakonec chtěli 3000kč za balíček nějakejch šamponů. Tak jsem se zvedl a sprostě jsem odešel a za mnou další 3 lidi co tam byli se mnou …dal bych je do televize …šmejdy

 41. Petře, předpokládám, že jste jeden z těch podvodníků. Doufám, že se nám právní úprava co nejdřív vylepší tak, abyste šel sedět. A už nevstal.

 42. Honzo, ty seš sám pěknej šmejd. Asi máš v hlavě vymeteno.. O žádných šamponech se tam nemluvilo. Asi ses seděl na uších, nebo jestli jsi poslouchal prdelí.. ;-) Asi seš úplně blbej.. Zalej zpátky do Chrudimi a běž si sám sednout.. Třeba do zaměstnání.. :-) Užij si to tam.. Až Ti nezplatěj.. Dobře Ti tak.. To Ti moc přeju.. Tady jsi mohl podnikat a vydělat si peníze.. Někdo hold dělá a někdo je blbec a jen blbě kecá..

 43. Dobrý den, náhodně jsem narazila na tuto stránku. Shodou okolností jsem dnes ve studiu byla – našla jsem brigádu na internetu a měla jsem se dostavit na pohovor, mluvila jsem však s panem Vokálem. První věc, která mě udivila byla, že já jsem byla objednaná ve 13:45 a bylo tam dalších 5 lidí, kteří měli pohovor ve stejnou dobu. Nejdříve nám dali všeobecnou přednášku a jejich firmě a řekli, že vstupní poplatek je 3000 Kč a spolu se smlouvou dostaneme kosmetiku v hodnotě 4000 Kč zadarmo. Zdálo se mi to velice divné! Říkali také, že pokud u sebe nemáme tolik peněz, můžeme zaplatit zálohu 400 Kč.
  Poté jsem šla do kanceláře za panem Vokálem, který mi sdělil podrobné informace. Pak najednou řekl, že můžeme sepsat smlouvu a jestli mám 400 Kč. Řekla jsem, že nemám a on pokud mám kartu do bankomatu, můžeme to vyřešit tímto způsobem, odpověděla jsem, že nemám a on ať si skočím domů pro finance a poté se za ním stavím.
  Říkala jsem si, že je to lákavá nabídka mít 2000 – 4000 týdně a pořád jsem váhala, nakonec jsem usoudila, že v tom bude ještě něco jiného. Kdo Vám dnes dá 4000 za týden. A také kdo přijme zaměstnance hned po pohovoru. Naštěstí jsem se nenechala podvést.
  Jsem ráda, že jsem našla tuto stránku, teď už vím, že to byl podvod.

 44. Zdravim,
  mrzí mě, že jsem tuto stránku neobjevila dřív, než jsem zaplatila 400,- ! a dnes na další .jinak velice příjemné schůzce, jsem zaplatila 200kč na školení nějaké extra odbornice, která bude v hradci mluvit o výživě apod..!!! Je pravda, že už na začátku, tedy první pohovor jsem z toho měla takový divný pocit, ale převažovaly klady, spíš vidina dobré práce, v pěkném prostředí, dobře placená apod.
  Díky, sice jsem 600kč + náklady na cestu hodila do koše, ale lepší skončit ted, než na uplny mizine!

 45. Milá slečno, udělala jsi velkou chybu, já byl také na pohovoru, zaplatil jsem 400 byl se dvakrát podívat v kanceláři, pak jsem si doplatil zbytek. Začal jsem používat výrobky, které jsem dostal ke smlouvě. Jsou super. Mám zhubnutá první 3 kila a už mám vydělané první peníze 2000 Kč za ani ne dva týdny. Práce je super. Také jsem na začátku váhal, ale vyplatilo se mi. Už když jsem byl na školení, kde byla přes 200 lidí – v Brně, jsem byl nadšený. Pak jsem si dodělal smlouvu a začal pracovat. Už mám i první korunky.. :-) Kdo se bojí nesmí do lesa.. Tak je to na Vás, člověk se musí snažit, ale jinak je to práce moc hezká. A ještě si spravíte zdraví!! Výživa za 4500,- zdarma, co se dostává ke smlouvě.. A taky spousta materiálů. Mějte se Jirka

 46. Mimochodem, to co zde někteří píší kolikrát není vůbec pravda. Někteří lidé to pochopili různě.. ;-) Až úsměvné.. :-) Asi to někteří špatně pochopili.. Pak tady jen zbytečně odrazují lidi, kteří by jinak mohli být na práci šikovní a zbytečně se leknou.. Lidi, nebojte se.. Herbalife funguje už 30let v 76 zemích. Je to samozřejmě podnikání. Proto se musí nejdřív zaplatit licence. Ale jinak je to super firma! Podívejte se na internet. Forma skutečně existuje a není to žádný podvod. http://www.herbalife.com http://www.herbalife.cz
  Jirka

 47. Jsou to podvodníci, nenechte se nachytat. Na jobs.cz je už zase další inzerát! http://subrjiri.info/2010/03/31/podvodna-brigada-pro-wellness-studio-hradec-kralove/

 48. Další nabídka práce od Mgr. Radka Vokála

 49. Tak to je mazec. Lidi tady právem vyjadřují nedůvěru k podniku, pak se tady ukážou nějací pracovníci téhleté firmy, začnou kvákat něco o tom, že tam pracují a je to úplně super úžasný, že si vydělají plno peněz, ale všecko tak dokonale nekonkrétně, že dojem podvodu ještě znásobí. A když si někdo dovolí nesouhlasit, pracovník Herbalife nešetří sprostýma nadávkama.. no to je teda přístup, od těchto parchantů pryč!
  Já tam ani nešla, hned mi to smrdělo podvodem, tak sem si o tom našla na netu a su ráda, že sem neposlala ani ten mail. Nehodlám sponzorovat podvodníky. Jak někde vidím inzerát, kde je spousta keců, ale žádná informace, je mi to jasný. Nereagovat. Bohužel takových inzerátů je na netu 9 z 10..

 50. Míla Nedvědová dne 26.07.2011 v 06:46

  Už to zas jede v HK, opět nabírají lidi.

 51. Tak se hlavně nenechte nachytat.

 52. Míla Nedvědová dne 26.07.2011 v 09:53

  Teď mají název Studio vitality

 53. Klara Javorova dne 28.07.2011 v 16:23

  Ahoj vsichni, dnes jsem byla podvedena firmou Wellness Studio Hradec Kralove. Budu na ne podavat zalobu. Kdo chcete, pripojte se ke mne!Ozvete se na mejl Klara.Javorova@seznam.cz

 54. Míša Dvořáková dne 28.07.2011 v 17:01

  Dobrý den všem, kamarádka mi řekla o této diskuzi, tak tady na to koukám a je mi z toho smutno. Nerozumím tomu co tady píšou lidi, kteří vlastně skončili dříve než si tu práci vlastně vyzkoušeli…
  Já pracuji ve Studiu od února k vysoké škole, na prvním pohovoru mi řekli že smluvní poplatek je 3000, ale že pokud si zaplatím 400 zálohu, tak si to můžu všechno vyzkoušet a když se mi to bude líbit, tak že si můžu tu smlouvu dodělat.
  Tak jsem si řekla že v už jsem v životě přišla o víc a zkusila jsem to…
  Asi po 3 týdnech jsem si dodělala smlouvu, dneska dělám brigádu co mě moc baví ( s kosmetikou jsem vždycky chtěla pracovat) a každý měsíc (kromě zkouškovýho) si tak do 7 – 10 000 přivydělám…
  Vůbec nechápu holky co se tam chodí ptát na brigádu, že se jim to na začátku moc líbí, a potom si to ani nezkusí a vykašlou se na to. A pak doplňujou zboží v makru atd…
  Takže těm co to budete číst – bud se rozhodněte to zkusit a uvidíte jak vás to bude bavit, anebo se na to vykašlete hned a ani na žádný pohovor nechďte
  Míša

 55. Martina M. dne 03.08.2011 v 09:47

  Dobrý den, ahoj.

  Dnes jsem u pana Vítka byla na pohovoru. Už včera když volal se mi zdál, že má zvláštní způsob komunikace, když jsem u sebe neměla papír a tužku, aby mi nadiktoval adresu, byl velice nepříjemný a že sms neposílá a dalších pár takových maličkostí, díky kterým jsem ho málem poslala někam. Příslib vysokého platu mě zachoval chladnou hlavu a ráno jsem se s ním sešla.

  Všechno se mi zdá podezřelé, ale stále jsem váhala, děkuji tomuto článku a diskuzi, že do toho opravdu nejdu. Snad vždy, když se má zaplatit školení a není to na firmu, tak je to špatně. Nevěřím panu Vítkovi ani slovo. Jeho historky, když nastupoval a jak rodina zhubla mi přišlo dost nevěrohodné.

  Díky, díky, díky.
  Málem jsem dala výpověď ve své firmě, které si teď budu více vážit :)

 56. Ahoj. koukám, že ještě dobře, že jsem navšívila tuto stránku….Dnes mi přišel e-mail na dohodnutí schůzky ohledně pohovoru do zmiňovaného studia Vitality Všehrdova 113….. díky Vám se tam ani neukážu :)

 57. ACHJO. ja to čtu pozdě. cejtim se uplně přesně jako autoe članku. Nu ale rozhodně se chytam jit na polici, už jednu špatnou zkušenost mám a policie s tím něco udělala, takže bych byla ráda kdyby nás bylo více.

 58. Kateřina dne 29.08.2011 v 11:35

  Dámy a pánové..chtěla jsem zde jen zlehka zareagovat po přečtení jednoho psaní…ale po přečtení celého ocasu těchto ohlasů jsem se rozhodla Vám věšem napsat jednu věc….Jsou na světě lidi, kteří to papkají, jsou spokojení a jí to i celé jejich rodiny…to jsou dámy a pánové Ti distributoři s velkým D, kteří nejedou na peníze,ale na pomoc lidem!
  Ti co tu haní firmu Herbalife a s ní spojené studia a welness, tak pozor..pokud jste něco nepochopili již na pracovním pohovoru, tak jednoduchá pomoc zní…ptejte se..pokud jste dali zálohu pár kačeč a poté jste to stornovali..tak těch pár kaček opravdu náleží člověku, který s Váma ztratil nějaký ten čas místo toho aby byl s rodinou atd. páč on i já jsme podnikatelé a máme dané, že nemusíme s těma lidma sedět..jde o to, že i Vám chtěl dát pracovní příležitost…pomocnou ruku objevit rozjetej vlak a jen naskočit a nemuset začít podnikat s velkýma nákladama..od 300 000 Kč do závratných výšek…jen tak logicky, když dnes chcete začít podnikat kolik si myslíte, že musíte mít prvotní vklad…hmm…je to velká částka….
  a zde jte mohli začít řešit svoji budoucnost s minimaxem..!!!!!!!!!
  a pkud bylo v inzerátu napsáo, že za hodinu práce 85 Kč…tak ano, opravdu to tak funguje..ale pozor..i za hodinu práce jde vydělat 3 500,- Kč a ještě pozor..pokud lidé pracují s lidmi jde to i výše za částka za hodinu..
  a pokud jste typickými zaměstnanci a máte 60Kč/h tak je mi Vás líto..to si opravdu vyděláváte na živobytí…ale ten život Vám klouže mezi prsty…ale na druho stranu Vás chválím…víte za co? Že děláte ty 12 hodinové směny v těch továrnách a kancelářích a máte za to tak malé ohodnocení..jste vytrvalí, jste odhodlaní,ale taky unaavení, bez zážitků a pořád jen tvorové, co vydělávají šéfům nehorázné peníze… !!!!!!
  Přeji všem aby měli otevřené oči i uši a poslouchali co jim kdo říká,aby opět nemuseli ve své nasranosti hanit lidi, kteří mají ze své práce koníčka a dělají to pro druhé, né pro peníze na živobytí!!! :)

 59. Kateřina: Dobrý den, lidi jako Vy mají jedno společné, jsou v té práci až po uši, baví je a myslí si, že jsou na tom nejlíp ze všech. Uvědomte si, že tento příspěvek jsem napsal já, sám podnikám a rozhodně nikde nemakám 60Kč/hod pod šéfa. Nebudu psát že jsem na tom lépe než Vy, když nevím, kolik si měsíčně vyděláváte, ale zároveň to nemůžete napsat Vy, když absolutně nevíte, kdo za kolik pracuje. Né každý, kdo nedělá wellness, pracuje v továrně. Od toho pohovoru už to pár let je, ale jak je vidět, téma je neustále aktuální. Příspěvek nekritizoval kompletní Wellness byznys, ale způsob nabídky práce a následného postupu, se kterým jsem se ve Všehrdově ulici v Hradci Králové setkal.

  Kdyby p. Vítek v nabídce práce specifikoval co se bude dělat, nikdo mu tam nepřijede. Proto nabízí tuto práci pod vymyšlenými pracovními pozicemi, aby se někdo chytnul. Rozhodně mu ani nebylo líto, že jsem do toho nešel a nechal mu tam 400,- , Jeho byznys spočívá spíše v lákání oveček, následné manipulaci, zakrývání údaju a potom nátlak. Tento příspěvěk ušetřil již tisíce peněz těm, kteří tam jeli se zájmem na úplně jinou pracovní pozici. Vím to, protože mi desítky lidi napsali děkovný email nebo reagovali v komentářích a ti, co na příspěvek narazili až po, litovali. Dopředu Vám přeju hodně úspěchu a aby Vám nadšení vydrželo, ale pokud se tu rozhodnete psát další stovky řádků o tom ať změníme svůj život a podovný „Amway řeči“, Vaše příspěvky automaticky mažu.

 60. Zdravím všechny. Před pár dny jsem odpověděla na inzerát na Spráci. Jednalo se o firmu bestjob.cz. Dnes mi v cca 20:00 volal p. Vokál a chtěl si domluvit pohovor. Celkem mě zarazilo, jak na mě tlačil s termínem. Nemůžete zítra?Tedy v pondělí?Ale v úterý je poslední den! Tak jsem tedy souhlasila s úterkem. Jelikož mi to nedalo, začla jsem trochu pátrat po netu a nestačím se divit!!! Jsem moc ráda, že jsem narazila na vaše stránky, a nejen tady jsem se dozvěděla o ppodivných praktikách p. Vokála. Je to zajímavej spletenec bestjob, heralife,…Ještě jednou moc děkuju, nikam nejedu!!!

 61. jen malá oprava, má tam být herbalife :D

 62. Flexibilní brigáda v centru Brna – poradce ve wellness centru
  Studio wellness příjme 3 nové spolupracovníky ve věku min. 18 let.
  Kancelář máme přímo v centru Brna, práce možná na HČ, VČ.
  Vč – kolem 8 hodin týdně, výdělek 7.000,Kč/měsíc.
  Možnost pracovat 1 den v týdnu, nebo si hodiny rozložit do jednotlivých dní – i o víkendu.
  HČ 20 hodin a více týdně, 15.000,-Kč a více výdělek měsíčně.

  Náplň práce – péče o dlouhodobé a nové klienty – sestavení jídelníčku, analýza těla – tuky, voda, svaly, bazálení metabolismus, metabolický věk…,
  Zaměřujeme se zejména na správnou výživu, hubnutí, přibírání i regenerace.

  Místo pracoviště Bašty 8, Brno
  Požadavky: Plnoletost
  Na vzdělání požadavky nemáme, zaškolíme
  ochota učit se novým věcem, SERIÓZNÍ přístup, organizační schopnosti, především umět si zorganizovat čas
  Část práce je možné odvádět doma, část v kanceláři.
  Upřednostňujeme uchazeče o dlouhodobou spolupráci, ne jen na prázdniny!

  Prosím o kontaktování spíše přes mail.

  Tak co si o tom myslíte ??? Jednala jsem s paní Paulikovou, ale po přečtení tady všech těch příspěvků ( nepočítám ty od těch rádoby podnikatelů ), jsem se rozhodla, že si najdu radši podřadnou brigošku, kde nebudu muset nic investovat :-)

 63. ahojte..mám celkem smíšené pocity,když to tu čtu..V pondělí mám jet také do Hradce do této firmy na pohovor.Volal mi nějaký pan Vokál?nějaké rady či zkušenosti?

 64. Frantiska_m dne 10.10.2011 v 17:12

  Nedá mi to, a i já musím potvrdit celou tuhle zkušenost. Dodělala jsem vysokou školu s podobným zaměřením jako je výživa a vše kolem ní a jejich nabídka práce mě dost zaujala… Hned se mi ozvali, kdyz jsem je kontaktovala, a ja si naivne myslela jak jsem je zaujala zrovna ja, ze mam tu vysokou skolu a tak…Na pohovoru s panem Mgr. Vokalem jsem se nechala unest tim, jak desne vyborna je to prace, protoze tohle jsem si vzdycky prala delat, a pak na me vybalil, ze chce teda tech 400,- jako zalohu a ze za tyden mam prijit a udela mi tu analyzu tuku a vse, co je psano vyse a pak ze pri podpisu smlouvy zaplatim 3000,- jako vstupni naklady na vyrobky, abych si je sama otestovala… Tak ja hloupa tech 400,- zaplatila.. a doma jsem si vecer nasla nejake info o te spolecnosti a zjistila jsem, ze je to vsechno velky podvod… Mamky kamaradka se kdysi nechala také umluvit, a celá ta záležitost jí stála přes 15000,- Oni nechteji zadne specialisty pres vyzivu, berou kohokoliv. Cela ta prace je jen o tom, ze se naucite nejake informace a ty pak papouskujete klientum, a tim jim vnucujete vyrobky za tisice.. Nejde o zadne poctive rady klientum :( Coz me teda prijde opravdu odporne, takhle tahat z duverivych lidi velky penize. Sice jejich vyrobky podle vseho opravdu pomahaji, ale jsou silene predrazene a velka cast pada stejne do kapsy prave temto poradcum.Proto jestli muzu poradit, ruce pryc od tohoto, ja sama jsem z toho dneska uz vycouvala…Cela tahle situace me nastvala o to vic, ze jsem cerstve po skole uplne bez penez a jeste jsem vyhodila zbytecne 400,-, udelala jsem si ostudu a nechala jsem se takhle blbe napalit..Neudelejte tu samou chybu jako ja :((

 65. Dobrý den, kontaktovala jste nás kvůli práci. Na základě Vašeho e-mailu jsme usoudili , že bychom Vás mohli v naší firmě úspěšně zapracovat.

  Jelikož pracujeme v oblasti WELLNESS (ZDRAVÝ ŽIVOTNÍHO STYL , který zaznamenává obrovský rozvoj , máme momentálně otevřeno více pracovních pozic.

  Veškeré detaily již projednáme na pracovním pohovoru v naší firmě.

  Vyberte si pro Vás nejpříjemnější termín , který nám e-mailem potvrďte.

  Termíny Pondělí v 16.00 hod,

  Úterý, Středa, Čtvrtek ve 13.45 hod.

  Adresa: Centrum zdraví a krásy , Hradec Králové, Všehrdova 113 , přízemí kanceláře nalevo

  Osobně se Vám bude věnovat Mgr. Radek Vokál

  Pokud Vám termín nevyhovuje , kontaktujte mě na mybestjob@seznam.cz , popř. volejte 603 731 609.

  TAK TOTO JE KOPIE EMAILU(přišel velmi brzy po odeslání mé odpovědi), JSEM RÁDA ZA TYTO STRÁNKY ŠIŘTE TO DÁL, MYSLELA JSME SI, ŽE JDE O PRÁCI V ADMINISTRATIVĚ ZA NORMÁLNÍ PLAT NA NORMÁLNÍ SMLOUVU. DÍKY TĚMTO STRÁNKÁM NIKAM NEMUSÍM!!! MOC DĚKUJI :-)

 66. Dobrý den,
  také jsem si začala s touto firmou, byla jsem nadšená, bude mi končit mateřská a tak to byla i skvělá příležitost si vydělat při i po mateřské a mít jistotu výdělku až by mateřská skončila. Máte pravdu že všechno je honem honem, měla jsem jet v sobotu na školení do Brna a nejsem moc důvěřivá, hlavně nesednu s cizím chlapem do auta a tak jsem si zadala jméno a firmu do vyhledávače a našlo mi toto, také jsem přišla o 400,- ale hlevně o iluze, vypadám doma jako trubka a musím poděkovat kamarádce Renče která to se mnou prožívala.
  Pan Vokál vypadá jako solidní pán a má i slečnu komplice, pozor prosím na ně. Vše co tu popsané je pravda, mají to dobře propracované

 67. Děkuji tomu, kdo to založil, ušetřil mi peníze a velké zklamání.
  Pozor na jméno Radek Vokál

 68. http://www.jobs.cz/pd/291272366?rps=12&section=temporary …pan „podvodníček“ to zkouší vesele dál.. pozor!

 69. Dobrý večer, nejsem první ani poslední, komu jste vy všichni svými příspěvky ušetřili čas a vím, že zítra na pohovor rozhodně nemusím. K inzerátu od p. Vokála jsem narazila na jobs.cz. Díky a pozor.

 70. Dobrý večer, nemůžu než jen potvrdit všechna ta zklamání a rozhořčení. Můj příběh je prakticky totožný, stala se mi stejná pohádka. O peníze jsem nepřišel jen díky této stránce. Píšu proto abych varoval, před dalšími jmény a to jsou Pavel a Jana Peterkovi ze Zlína a z Kunovic!!! PS: šiřte to dál!!

 71. Zapomněl jsem dodat že se jedná o Studio 21

 72. Není to podvod, podnikám s HBL už 9let – je to skvělá firma a distributoři HBL nejsou podvodníci, platí se poplatek 3000,- Můžete si to ověřit přímo u HBL. Je to skvělá práce se skvělými výživovými doplňky. Ti co tu píší negativní komentáře asi nepochopili příležitost. To to škoda, že když si to přečte někdo sikovnější než oni, tak se zbytečně zalekne a přijde o příležitost HBL.. :-((

  http://www.herbalife.cz/

  http://www.herbalifescience.com/

  http://www.herbalifesports.com/

  http://www.herbalifefamilyfoundation.org/

  Lidé myslete, kdyby to byl podvod, tak to neexistuje 30 let v 78 zemích světa a nemá to miliadrové obraty..

  Nezávislý distributor Herbalife

 73. Ahoj lidi,
  i já mám vyrazit zítra na pohovor v centru Prahy. Je tam zmíněná osoba pí Hrušková,která už se tady v jednom odkazu také objevila.
  Tímto vám děkuji za ušetřené peníze i čas.
  Kdyby aspon do inzerátu napsali,že jde o Herbalife,bylo to by to všem jasné a šli by tam jen ti uchazeči,kteří mají zájem právě o tenhle druh práce.Takže všem přeji hodně štěstí a hlavně,ať už jim nikdo nenaletí:-)

 74. Ahojte,
  tak brigáda je stále aktuální. Sladce vás navnadí. Už jsem bohužel ty 400 zaplatila. Jen mi bylo divné, že neřekli, jestli mi oni seženou klienty nebo jestli si budu muset koupit kosmetiku pro lidi dopředu. Je to smůla, přišla jsem o peníze. Ale poučila jsem se včas. Za to děkuji vašim příspěvkům.

 75. Ahojte,

  Mnohokrát Vám děkuji za to co jste tu vytvořili a za tyto komentáře..Jelikož jsem si posílala více životopisu a asi před hodinkou mi volal pan Vokál,že se mám zítra dostavit do Všehrdovi ulice a v tom fofru a mezi několika emeily jsem si nemohla vybavit kdo vlastne se mi ozval a tak jsem si to dala do vyhledavace a nasla tuto stranku za kterou velmi děkuji protože díky ní ušetřím benzín do Hradce 400kč…… Děkuji velmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 76. Dobrý večer,
  nestačím se divit, kolik tu je komentářů. Já jsem dnes také navštívila pana Mgr. Vokála. Vše, co tu píšete, souhlasí.
  Podotýkám, peníze jsem nedala žádné, chtěla jsem si situaci a nabídku prověřit. Nejvíce mě zaráží fakt, že chci poslat informace mailem, ale asi to není možné, neboť opět chce jen volat. A za další: viděl z vás někdo dříve licenční smlouvu? Myslím před podpisem?

  Děkuji adminovi za tento příspěvek.

 77. Hele právě jsi mě asi zachránil. jsem taky z HK a právě jsem jim chtela napsat, protože ta prace vypadala fakt dobře..a Určitě to byla přesně ta, o které píšeš protože adresa souhlasí! Moc děkuju, že jsem tvůj článek napsal a přeju ti, aby tě uz nikdo takhle nepodvedl! :/

 78. Ahojda, tak i já přidám svůj příběh s Herbalife..
  Taky jsem šla asi jako všichni na pohovor, výživa mě vždy zajímala a tak jsem měla hroznou radost, že mě vybrali! Samozřejmě s růžovými brýlemi jsem zaplatila částku 3000kč. Pan Vokál mi volal a řekl, že nás“ teď čeká hrozně důležité školení v Olomouci na které prostě musím jet. Chtěla jsem – ale mělo to jednu podmínku – koupit si balíček za 30 000Kč! Jenže já pod vidinou úspěchu jsem si ten balíček opravdu koupila! A začala pracovat – vydělala jsem si asi 20tisíc a zjistila, že si nemůžu říkat výživový poradce, protože o tom nic nevím.. Stejně jako většina lidí, kteří tam pracují! Možná že výrobky fungují, ale je to tahání peněz z lidí! Je to hnus!! Hrozně lituji, že tento článek nevyšel, už když jsem šla na pohovor.. A vyhodila 30tisíc..
  Proto vám všem radím – ruce pryč!! Je to podvod!!

 79. Ahoj lidicky , v pondeli jsem mela jit take na schuzku , volal mi pan Vokal. Neco mi rikalo ,ze neni v poradku a tak jsem zadala adresu schuzky ,kterou mi nadiktoval do vyhladavace a nestacim se divit co tu pisete. Dekuji za usetreny cas a penize :-)

 80. Ahoj, takže stále aktivní nabídka, málem jsem šla na „pohovor“, mluvila jsem s paní Vokálovou Janou, email má na jméno Pluhovská Jana! Naštěstí jsem to ze zdravotních důvodů zrušila.. Takže i na to bacha, byla to nabídka opět recepční ve wellnes centru, v Centru zdraví! A dnes jsem to málem poslala taky na Mgr. Vokála, ale je tam jiná adresa!! Československé armády 287/19, Hradec Králové, takže bacha!
  Jako nechápu, jak má člověk mezi tímto najít normální brigádu?! Díky moc za tuto stránku!!

 81. A tady je další nabídka jejich „práce“
  http://www.jobs.cz/pd/332705711?rps=12&section=temporary

 82. ahoj, jsem jednou z vas – bohuzel, alespon sem se poucila… no lidska hloupost proste nezna mezi… ve ctvrtek jsem byla na pohovoru u p. vokala, stejny postup jako u vsech… i kdyz se mi to nezdalo, 400kc jem poskytla a ted je uz zrejme nikdy neuvidim… v utery bych mela jit prave na to dalsi zminene sezeni co se tyce vyzivy, ale podle toho co jsem tu nacetla nikam nepudu, zasmeju se tomu jak jsem nalitla a necham toho za vcasu…

 83. Ahoj, jsem ráda za vaše upozornění, zrovna dnes mi volal a představil se jako pan Vokál s telefonním číslem 603 731 609..domluvili jsme si schůzu, ted vím, že tam nemám chodit )

 84. Ahoj, jsem ráda, že se mi podařilo včas doklikat na tyto stránky, syn měl jít dnes na pohovor v Hradci Králové, tak jsem ho zarazila včas. Mailovala si s ním paní Hrušková. Měla jsem podezření už předtím, proto jsem pátrala. A z čeho plynulo? Firma Herbalife používá všemožné praktiky a fígle, jak se dostat lidem na kobylku, aniž by měli možnost zjistit, o co se jedná. Dokud nedorazíte přímo na setkání se zástupci, nikde na název „Herbalife“ nenarazíte. Mě taky jednou málem dostali, a to v čekárně u lékaře , kdy jsem vyplnila jednu naprosto nevinnou anketu o zdraví, a do týdne mě kontaktovali.I když to byla schůzka jen ve dvou lidech a šlo o dealerku, a paní byla třeskutě příjemná. Ale ve chvíli, kdy na mě vyrukovala s jejich produkty a mě to docvaklo, zasekla jsem se a řekla jsem že nemám zájem. V tu chvíli se atmosféra změnila k nepoznání a musela jsem bejt hodně nepříjemná, abych se dostala z kanceláře.
  Je zajímavé, a to je i částečně odpověď pro ty, co se tady zastávají a tvrdí, jak s Herbalife žijí lépe a radostněji, že nejen v inzerátech, ale ani na webových stránkách firmy nikdy nenarazíte na slovo Herbalife. To vás odkážou na dotazníky, osobní konzultace, poradenství a nevím co ještě, ale o jádru věci ani zmínka, pouze obecné, nic neříkající formulace… To proto, že firma zatraceně dobře ví, že by se k nim jinak nepřihlásila ani noha.
  Další věc, která zaráží mě jako poradce a prodejce sportovní výživy, ale v kamenném obchodě, nikde nenajdete složení jejich výrobků, zase pouze obecné informace. Najděte si na netu kterýkoli např. proteinový koktejl firem Nutrend, Aminostar, Weider a další, všude najdete přesné složení včetně procentuálních poměrů, a to za poloviční, někdy až čtvrtinovou cenu.
  Takže rady pro ty, kteří hledají práci nebo brigádu. Vyhýbejte se inzerátům, které nabízejí neuvěřitelné výdělky za minimální čas, bláboly o nejlepším kolektivu, pokud vám v mailu nebo telefonu neřeknou v čem přesně práce spočívá, jen že je to ta nejlepší pod sluncem, buďte ve střehu, nebo naletíte.

 85. presne to isté sa stalo mne. Najprv odo mňa chceli 400Kč zalohu, s tym že to mam doplatit neskor na 3000, nič som pri sebe nemal , tak ma pohotovo poslali do bankomatu, presne rovnaky scenar….Bol som na pohovore v Hradci a hovoril som s pani Hruškovou.
  Škoda tych 400 korun…

 86. Dobrý den, moc děkuji za tuto stránku. Chodí mi denně na můj e-mail nabídky brigád ze serveru fajn brigády. včera mi přišla nabídka z wellness centra v praze. Nabídka byla téměř stejná, jak tu ostatní píší… Ozvali se také téměř hned a pohovor chtějí co nejdříve…

  myslela jsem si, jak to bude skvělé pracovat v tomto oboru, ale díky vám nemusím utratit peníze ani čas za to, tam vůbec jet….
  podle stránek to má být wellness studio 120, ale když jsem vyplňovala dotazník, bylo tam wellness 11…
  nejdřívě mě na tohle varovala rodina, že se s podobnými nabídkami už setkala a ať si dám bacha, pokud po mě budou chtít nějaké peníze…
  tak jsem se rozhodla, že zkusím najít nějaké info o práci ve wellness
  a je to tu…

  Dobrý den,

  děkujeme za Váš zájem o naši pracovní nabídku a vyplnění dotazníku.
  Věnujeme se poradenství ve zdravé výživě a zdravém životním stylu, a protože zájem o naše služby neustále stoupá, hledáme vhodné kandidáty na několik volných pracovních pozic v našem wellness studiu v Praze-Karlíně, tak i pro práci z domova.

  Náplň práce:
  – reklama
  – aktivní jednání s klienty (analýzy fyzické kondice, výživové konzultace)
  – zákaznický servis (telefonicky, osobně)
  – do budoucna vedení týmu nových spolupracovníku

  Nabízíme:
  – dlouhodobou práci v oboru Wellness
  – flexibilní pracovní dobu
  – školení vedená profesionály
  – nadstandardní provizní finanční ohodnocení
  – osobní rozvoj a možnost práce z domova
  – práci v nejen mladém kolektivu
  – moznost spolupráce ve více než 80 zemích

  Požadujeme :
  – zřetelný zájem o obor, reprezentativní vystupovní, serióznost, flexibilitu, v případě přivýdělku min. 10 h. času týdně

  Rozhodující pro výběr našich nových spolupracovníků jsou osobní setkání.

  Nejbližší termín pracovního pohovoru jsme pro Vás rezervovali v pátek 6.4. ve 13hod, úterý 10.4. v 17:00, streda 11.4. v 14:30, ctvrtek 12.4. v 12:00 a jeste patek 13.4. v 13:00.
  Na pohovor si rezervujte maximálně 60 minut.

  Pochybuji, že bych zrovna já měla to štěstí a práce byla seriózní a bez vstupních poplatků… příště radši půjdu dřít do tesca nebo kfc, aspoň budu vědět, že to není žádný podvod

 87. Tak presne dnes jsem zde mel mit pohovor na brigadu na recepcni. Dekuju za vynikajici info a usetreny cas a penize.

 88. Také se mě stalo to samé, naprosto stejný scénář, příslib kariérního růstu, nadstandardní ohodnocení a jen tak mimochodem 3500 za jakýsi startovací balíček…upřímně lituji těch 60 korun za vlak. Vynikající nápad podělit se o své zkušenosti, doufejme, že nikdo jiný už nenaletí :-))

 89. jako ten den se ve mě dnes vaří krev, když čtu kolik lidí bylo stejně napáleno. Díky bohu, jsem to prokoukla včas a přišla „jen“ o 80 kč za vlak. Paní Vokálová (nebo jak se vlastně jmenuje)se mě hned po příchodu snažila přesvědčit, jak je tato práce skvělá, prosperující v úžasném mladém kolektivu, ALE…za předpokladu, že si zaplatíte jakýsi startovací balíček za 3000, samozřejmě jsem odtamtud ihned utekla . Přece není normální, že přijdete na pracovní pohovor a ještě než si sednete už na Vás jdou se smlouvou a nataženou pařátou. Vůbec bych se nedivila kdyby na pana Vokála a celý jeho ksindl konečně někdo podal žalobu.

 90. Chcem sa podelit so svojou skusenostou z Brna v studiu wellness na Gorkého 17, na pohovore som bol tento stvrtok, s tym ze nas tam bolo viac a vcera mi volali, ze ma vezmu. Poplatok vsak najnovsie mal byt 4300 kc za zaskolenie, a ked mi vcera pani volala tak vravela ze na dalsiu schodzku zalohu 500 kc. Nastastie ma od toho vcera priatelia a mama odhovorili, a som rad ze som narazil aj na tuto stranku. Nechcem pisat nic zle pretoze s pracou nemam vlastnu skusenost, ale dat niekomu na zaciatok takyto obnos penazi, je pre mna ako studenta nezvladnutelne. Naviac sa tieto inzeraty denne objavuju vsade po internete, takze sa da o tom spravit si vlastny obraz. Som rad ze som si tieto podobne skusenosti precital aj u vas, pomohlo mi to rozhodnut sa, dakujem.

 91. Neda mi este nespomenut toto

  Nabízíme:
  - práci v mladém perspektivním kolektivu
  - nadstandardní výdělky
  - zaškolení zdarma <–––––

  dalsie slova su myslim zbytocne

 92. Dobrý den po přečtení tohoto článku, přestože je již dva roky starý, bych se chtěla podělit o velmi nový zážitek- Lukrativní brigáda pro centrum zdraví a vitality v hradci králové. Slibovaná práce: budete sedět v kanceláři budou k vám chodit zákazníci a nebudete nikde chodit, nikomu se vnucovat, nadstandardní ohodnocení přes stokorun za hodinu.. Ale bohužel přímý opak.. Nejdříve zaplatit poplatek, potom vám ukážeme co přesně budete prodávat…
  tak pozor pozor na takovéto nabídky práce :)

 93. Dobrý den, chtěla bych zeptat jaká byla adresa tohoto wellness studia? ted sem si podala životopis na nejake wellness studio v Hradci králove a volal mi pan Vokál a mam s nim domluvenou schuzku na pondeli.. tak aby to nahodou nebyl onen pan, ktery je uveden v tomto clanku. predem dekuji za odpoved.

 94. jeste bych chtela dodat. Kdyz ma firma HBL takove obraty, proc pro svoje budouci zamestnance nedela skoleni zdarma a museji si ho platit?

 95. Tak díky za tyhle příspěvky. Volalo mi neznámé číslo tak jsem se chtěly kouknout o co jde – a už to vím!!!!Rozhodně se zpátky ozývat nebudu. Nehledě na to, že si mne museli najít přez portály práce. 603 731 609 – stále stejné číslo!

 96. Dneska mi volala paní Hrušková, odkaz na inzerci je: http://www.pracevcr.cz/index.php?idl=6&idinz=594925&inzportal=hk

  Myslíte si, že je to to samé? Mám domluvený pohovor na pondělí. Děkuji za odpověď.

 97. Pravděpodobně to bude to samé.

 98. Pan Vokál má na stránkách bestjob.cz své IČO: 673 56 192. Jestli se cítíte podvedeni, tak dejte podnět na Finanční úřad k přezkoumání jeho daňové evidence. Finanční úřad se musí zabývat každým podnětem a chlapec se alespoň trochu zapotí.

 99. Lidičky, moc Vám děkuju za tohle upozornění! Zítra jsem měla jít k paní Vokálové na pohovor, nebýt Vás, naletím zřejmě také!

  „Brigáda pro absolventy SŠ a VŠ – Centrum zdraví
  Požadujeme

  Nově otevřené studio v Hradci Králové okamžitě uplatní 3 šikovné kolegy, kteří mají organizační schopnosti, jsou ochotni se vzdělávat v oboru výživy, sportovní výživy nebo kosmetiky a mají rádi zdravý životní styl, sport a kontakt s lidmi (samozřejmostí je samostatnost, komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování).
  Nabízíme

  Flexibilní pracovní dobu, vzdělání a praxi v oboru výživy v podobě pravidelných dotovaných kurzů, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost vykonávat práci na vedlejší činnost nebo jako brigádu či přivýdělek (avšak s plným nasazením).
  Náplň práce

  Jedná se o poradenskou činnost v oblasti zdravého životního stylu. Máte pružnou pracovní dobu, tzn. že do studia chodíte ve svém volném čase a podle svých možností, nejste ničím vázáni. Ideální jako dlouhodobá brigáda, ale možno i na HČ. Věk minimálně 18 let. Praxe výhodou, ne podmínkou. Zaškolíme!!! V případě zájmu dohodneme osobní pohovor na základě Vašeho CV.“

  Číslo je uvedené pořád stejné, jen tam figuruje mimo p. Vokála také Radka Setrmajerová

 100. Ještě zde nepadla jména Antonín a Markéta Hrůzkovi. Nemá s nimi někdo zkušenost? Podle popisu práce se zřejmě jedná o stejný podvod jako u výše zmíněných. Odkaz na inzerci: http://www.e-brigady.cz/index.php?action=employer&pid=783

 101. Z titulu supervisora fa.Herbalife , který dáávno u fy.nepracuje, nicméně má s firmou. bohaté zkušenosti- si dovolím stručně a snad i objektivně napsat recenzi jak na firmu, výrobky tak hlavně na práci distributorů.

  Pro nezasvěcenné- pozice supervisora je „už poměrně středně vysoká pozice“ na jejichž školeních ( pouze pro supervisory- nižší pozice na tahle školení nesmí) se člověk dozvídá zajímavé a“hodně chráněné“ informace.

  Jak se na pozici člověk ocitne? Dvěma způsoby.

  První : že ho tam „vynesou“ svými nákupy všichni ti, které se podařilo „nahnat“ na první a další mítingy – schůzky, kde se vyplachují hlavy a nalévá se eufórie “ tohle je přesně to, na co jste celý život čekal“ !Dále podařilo se tyto lidi přesvědčit sepsat smlouvu , zaplatit vstupní poplatek a co je „nejdůležitější!“ nakoupit výrobky.

  Pak už „jen stačí “ tyto jedince udržovat ve snu na zbohatnutí, seberealizaci a „volnost podnikání“.

  Hodně lidí na to opravdu slyší.

  Druhý způsob je ještě lepší: po vyprázdnění hlavy od mozku, „skočit do bankomatu, nebo si zařídit půjčku, nebo zruinovat příbuzné a rodinu a nakoupit rovnou“ supervizora“.

  Přesně to znamená, nakoupit výrobky za cca 120-140 tisíc, krabice složit doma a začít se jich euforicky zbavovat.

  Většina lidí se jich už nikdy nezbaví.A tak je pojídá celá rodina a známím v okolí se prodávají alespoň jen za nákupní cenu, která je o něco nižší než pro zákazníka “ z ulice“.

  Zaruční lhůta nás nutí k aktivitě- abychom nemuseli oželet celých 140tisíc, ale ve finále co nejméně.
  Případně vracíme po malých částkách dluhy, co jsme si kde nasekali.
  V horším případě rychle nastupujeme kamkoli do zaměstnání, abychom tyto dluhy vůbec mohli splácet.

  Já si tenkrát, když v ČR Herbalife začínal ( před mnoha lety ) vybrala cestu číslo 2.

  Jsem hrdý a seriozní člověk, neumím „lámat, tahat a přemlouvat“ známé i cizí, aby se zaregistrovali a nakoupili.

  K výrobkům:
  Jsou skvělé. Je to vyvážená výživa pro buňky ze kterých se skládá celé naše tělo.

  Pro nás- Čechy a Moravany- bohužel NESKUTEČNĚ DRAHÉ. Hodnota výrobku je zlomková oproti nákupní i prodejní ceně.
  Proč je to tady tak drahé? Aby MLM (multi level marketing) na manažerských pozicích přinášel neskutečné zisky.

  Existují velice podobné české výrobky s prodejní cenou 5x,6x nižší- fungují pro tělo stejně.

  K distributorům:
  všichni mají ŽL a pracují sami na sebe, alespoň „za mě“ žádný zaměstnanec firmy Herbalife NEBYL !
  To je hnací motor každého MLM. Kdo „nepracuje“- nemá ani korunu!

  Pan Petr a paní Kateřina z diskuse jsou evidentně ti, pro které je tento biznis určen, proto jsou spokojeni a nejsou objektivní. Mají tendence používat sprosťárny, když dojdou argumenty na negativní otázky a názory.

  Mám kamarádku, která mě tehdy do tohoto – pro mě tehdy podivného světa- přivedla, ona je ta, která opravdu velice úspěšná byla. Umí se živit „hubou“. Je příjemná, ráda povídá. S každým. A o tom to je.

  Herbalife učí na svých schůzkách dělat tuto práci „srdcem“. Nádhera.

  Právě ti, kteří toto heslo nejvíc a nejčastěji hlásají- ti pracují jen „kapsou“ (pro peníze). Hnus.

  Kdo pracuje srdcem- neuživí se.

  Uživí se velmi dobře zarputilý, agresivní, neobjektivní, neoblomný jedinec v obleku nebo v kostýmku.
  V lepším případě – jako moje kamarádka- ukecá i hluchého. Oba typy musí vždy představovat dobrou náladu a široký úsměv pod heslem : nic není problém.

  Shrnuto podtrženo sečteno: výrobky super, drahé jako prase, práce hodící se pro jednoho člověka z tisíce.

  U firmy jsem pracovala několik let.Poznala jsem vedoucí špičky, dokonce i Marka Hughese, který firmu založil, pohádkově zbohatnul , kázal vodu, sám pil víno a právě na něj a na drogy dojel. Zemřel.

  Poznala jsem mystická školení světových špiček- fantastické ,nezapomenutelné zážitky.

  Poznala jsem celou velkou „rodinu“ v ČR- dravce, co věděli „jak na to“.
  Chvíli jsem je obdivolala. Dnes se tomu směju, jak jsem byla pitomá.

  Ale co tě nezabije to tě posílí. A mně ta školení hodně dala. Otevřela mi oči. Hodně jsem se naučila.

  Jak říkám dnes: školení za 140 tisíc.

 102. Přidávám vlastní zkušenost – dnes odpoledne jsem měla pohovor s panem Vokálem. Centrum pro krásu a wellnes, třída ČSA v Kradci Králové. Odkaz na stránky s nabídkou práce přikládám v záhlaví.

  Jojo, vypadalo to všechno móooc hezky:-)
  Ale vrtala mi hlavou „licenční smlouva“ – tak jsem zavolala mamce. Pracuje už dlouho v byznysu a na jen tak něco nenaletí. Varovala mě. A díky i vašim příspěvkům!!! 400,- Kč jsem nedala a nedám, znám lepší investice:-)

  Takže stále platí slovy Bible: „Buďte obezřetní jako hadi a bezelstní jako holubice.“ (Matouš 10,16)
  Ať se vám všem daří a najdete OPRAVDU dobrou práci:-)

 103. Mno tak pro ty rejpaly, co říkají, že to tu nikdo nevyzkoušel: dělala jsem to cca půl roku a pokud má člověk trošku rohy a umí si shánět lidi, tak se dá vydělat dost peněz. Kvalitu výrobků HERBALIFE taktéž nezpochybňuji, používám je moc ráda. Ale to, jak tahle wellness studia nabírají lidi není příliš čestné, jdou na to přes lži a přetvářků a sliby, které jsou pak úplně jinak. Takže pozor na to. Ale pokud v tom člověk umí chodit, je to celkem dobrý přivýdělek.

 104. Děkuji jmenovitě Ivaně (dne 16.03.2012 v 15:48) a hlavně Jitce (dne 24.07.2012 v 10:14) za jejich přínosné příspěvky. Myslel jsem, že bych Herbalife a Nutričnícentrum pana Vokála použil k začátkům výživového poradenství. Ale jakékoliv pyramidy se mi příčí, zde jsem si to jen potvrdil. Nic se nevyrovná pořádné a oddřené práci.

 105. Když je to tak poctivá práce, proč neřeknou nikomu předem o co jde? Protože by asi jinak ty ovečky které následně odřou o peníze nenachytali.A potom, výživový poradce by měl být lékař který na to léta studoval a má v daném oboru zkušenosti. Zatím co tady to může dělat, s prominutím, dement který nemá vychozenou ani základku již po dvouhodinovém školení. Navlíkne si oblek a bude okrádat další, nicnetušící zákazníky, kteří si myslí že navštívili odborníka.

 106. Dobrý den, momentálně je další podvodná akce ozve se Vám p. Jana Hrušková tel. Číslo : 724281329.

 107. Mockrát děkuji za tuto stránku. Dnes mi volal pan Vokál z čísla 603 731 609 a sjednala jsem si s ním schůzku na čtvrtek. Rozhodně tím nebudu ztrácet čas! Mrzí mě, že se jedná o podvod, byla by to práce, která by mě bavila a kterou bych hlavně při časově náročné škole stíhala. Příště si budu dávat velký pozor.

 108. Dobrý den, zítra mám jít do Brna bašty 8 do wellnes studia a chtěla bych vědět, jestli někdo neví, zda to není taky výdrb. Díky za odpověď

 109. Běžte tam a uvidíte, ale pravděpodobně půjde o to samé.

 110. Jsem moc ráda že jsem na tuto stránku narazila. Před chvilkou jsme domluvila s p. Vokálem a mám sjednanou schůzku. Chtěla jsem se předtím trochu kouknout co to vůbec je za firmu. Díky bohu jsme si přečetla tohle všechno a vlastně mě to ani moc nepřekvapuje. Spíš mě děsí že tady na to lidi reagujou dva roky a pořád se to děje. Nikdy by mě nenapadlo že z inzerátu kde nabízejí administrativní práci na pc vyjde tohle to.
  Všem vám moc děkuju za upozornění.
  Jinak jak jsem tady četla všichni kdo se p. Vokála zastávají jsou muži nejedná se náhodou o pana Vokála, kterej se snaží bránit? :D

 111. Dobrý den jsem ráda, že jsem narazila na tuhle stránku. Zrovna včera se mi ozval jeden chlap na meil, že našel muj inzerát ohledně přivydělku a že mi nabízí práci ohledně Wellnes tak schválně psala sem mu meil jaký v tom je háček a co všecho si člověk musí platit jestli ano tak se mu na to mužů vykaškat takže asi tak. Neměli bychom se nechat klamat podvodníky!!!

 112. Jana // docela by mě zajímalo jak jste dopadla v tom BRNĚ??? :)

 113. Dobrý den,

  při nákupech mne zastihl telefonát paní Hruškové a já netuše zaplesala, že po mnoha rozeslaných životopisech půjdu konečně alespoň na pohovor. Jsem už ale naučená se alespoň přesvědčit, co se o firmách píše na internetu a tak i když jsem to neudělala hned poprvé, jsem ráda, že tu své zkušenosti píšete a já si ušetřila především čas. Peníze bych jim určitě žádné neplatila. DĚKUJI ZA STRÁNKU I VAŠE PŘÍSPĚVKY SE VŠEMI JMÉNY NÁBOROVÝCH PRACOVNÍKŮ.

 114. Tak jsem narazila na tyhle stránky a hezky jsem si početla. S takovými nabídkami na brigády jsem se setkala již před lety v Plzni když jsem byla na škole. Pořás jsem sháněla brigády a asi 3 x jsem neprohlédla nabídku a vždycky se z toho vyklubal Herbalife. Pan Jirka nebo kdo tu zesměšňoval pracující lidi ve fabriká a nadával jim že nic nechápou… To je ubohé. Kdyby stálo v inzerátu že např. Studio Vitality hledá spolupracovníky pro výživové poradenství a prodej potravinových doplňků – plat stanoven b závislosti na tom kolik prodáte.A že je to v podstatě podnikání jak pán říkal.atd. Tak neřeknu ani pumpička a samozřejmě tam nejdu. Na takový druh vydělávání každý člověk nemá povahu a leckdy ani žaludek. Já tedy nikdy žádné peníze nedala. Přišlo mi už tehdy jako nesmysl dávat peníze když jsem byla student bez peněz a hlásila se na místo recepční. (nikde nebylo uvedeno ani řečeno nic o vnucování produktů a poradenství). Věřím tomu že produkty herbalife jsou asi kvalitní (i když zbytečně předražené), ale jak říkám, když bych si je chtěla koupit tak si vyhledám kde si je koupím. Nesnáším ze srdce jakékoliv vnucování a lhanáí a systém prodejců herbalife mi přijde až jako sekta. Stejně tak když chci pojistku tak si obejdu pojišťovny a zjistím na netu – nesnáším když mi někdo volá na mobil a vnucuje. Ale to je prostě o mojí povaze. Tohle bych prostě dělat nemohla. Na druhou stranu . Sama jsem Avon Lady. Kosmetiku avon jsem vždycky odebírala i s rodinou a tak když mi byla nabídnuta spolupráce – souhlasila jsem. Mám kosmetiku se slevou já i moje rodina. Nikomu nic nevnucuji. Každý příjde sám když něco potřebuje. Ale chápu že když na tu někdo náturu má tak nabízí. Ale druhá věc je lhát a poskytovat zavádějící informace. Ale abych se dostala k jádru věci proč teď po letech vzpomínám. Moje známá mě napsala na přeměření tělesných hodnot v těle. Potřebuji zhubnout a dostat se do formy, tak jsem si řekla proč vlastně ne.A 15. 10. 2012jsem Přišla do Studia Vitality v Plzni, Houškova 21. Paní mě přeměřila No a výsledky byly katastrofální. V podstatě bych měla sepisovat závěť protože zřejmě do tří dnů umřu ( to je zveličené). Tušila jsem že mi budou nabízet nějaké doplňky stravy ale šla jsem čistě jen na měření. A ejhle – Herbalife. Řekla jsem paní že nemám peníze, že jsme zadlužení hodně takže stejně nemám o nic zájem, protože v současné době hubnu pomocí sportu a vyvážené stravy. SPočítala mi minimální částku kterou bych musela dávat měsíčně do herbalife produktů, abych se sebou něco udělala – a to 2300 Kč. Pro mě opravdu směšná představa. Nastalo klasické rozpočítávání kolik vyjde jedna porce a bla bal bla. Teď už jsem nad věcí ale tam mě to celkem sebralo. Já kter´á si zásadně nenechá nic vnuti když nechce a prokoukne neodborníky a lidi co jen tahají peníze, téměř okamžitě, jsem se cítila, nejhnusnější, nejtlustější a nejnemocnější na světě (i slzička ukápla. Paní byla velice milá a řekla mi ať si vše rozmyslím a já odešla po hodině s pocitem, že to sama nezvládnu. No šílené. Doma jsem začala hledat reference na výživové poradce herbalife a dokonce jsem našla účastníky i v rodině. Moje přbuzná která má úplně normální váhu na svojí výšku přišla od takového poradce naprosto zdeptaná. Řekl jí že je obézní a prostě samé nejhorší diagnózy s upozorněním na blízkou smrt (jako u mě. Proto si zašla k odborníkovi – lékaři. A vše měla ok. Dostala doporučení se víc hýbat, ale jinak ok. Stejně tak kamarádka. Která váží 50 kilo i s postelí měla stejnou zkušenost. Na internetu jsem našla spoustu a spoustu názorů jak byly diagnózy výživových poradců herbalife lživé a nadnesené a podané tak jako by měl člověk brzo zemřít.. Prostě ty samé pocity co jsem měla já. No a ve finále se ukáže u lékaře že to tak zlé není. Vydělávání tímto style je fak odporné. Chápu pojišťováky a všechny co něco vnucují, ale zkoušet to formou nálaku který se týká zdraví a života.. To je odporné. Pokud si někdo chcete vyzkoušet potravinové doplňky, doporučila bych se raději zeptat uživatelů jaké měli výsledky a pak zakoupit, protože po těchhle zkušenostech si myslím že „herbalajfisté“ by Vám slíbili snad i přeměnu vody ve víno, jen když si nakoupíte koktejly.

 115. Hezký den,
  přesně jak píše Soňa, také jsem netuše zaplesal, že se konečně objevila solidní příležitost :) vždy se také dívám na int. stránky společností, než k ním jdu na pohovor a zkrátka tady nic.. ani na personálním (pokud nějaké mají a nevolají ze své super tajné skrýše) nemají pořádek, dotyčný muž (s projevem á la básnička) neměl ani tušení že mi před pár dny volala jeho kolegyně. Tak jen že je to ještě bavit nepřestalo :) díky za vaše komentáře a přeju pevný nervy

 116. Zítra bych měla jít na pohovor na stejnou adresu. Obávám se, že to bude ono:(

 117. Genevieve dne 06.11.2012 v 22:43

  Dobrý den,

  k listopadu se podmínky moc nezměnily. O víkendu jsem odeslala email se zájem o brigádu /inzerát na http://www.jobs cz (!)/. Za 2 dny byla schůzka. Byla jsem tedy na pohovoru u p. Vokála /sám se mi vůbec nepředstavil, ještě jsem se ho na jeho jméno musela zeptat sama!/ a bohužel, tyto stránky jsem si přečetla až po pohovoru a jsem o 400 Kč lehčí. Sídlí tento rok na ČSA /vedle lékárny prosklené dveře/ v HK. „Centrum zdraví a krásy“ vypadá celkem věrohodně. Sama jsem se poohlížela kolem: mají různé cedule, nálepku na dveřích (s otevírací dobou), různé doplňky. Na jednu stranu mi přišlo, že to tam moc vybavené nemají, ale na druhou – co je špatného na tom, nemít přeplácanou kancelář? Nechala jsem to být /bohužel/. Zmiňoval se mi, že firma spolupracuje snad s 85 zeměmi, je zde více jak 20 let a dělí se na 3 části: kosmetika, výživa a sportovní výživa. Ptal se mě, co bych si ráda vybrala. Pak jsme se začali bavit o platu (1500 – 2000 kč/týdně při 5 – 6 klientech/10 hodin týdně). Docházela bych do různých poboček v HK, kde bych se věnovala klientům a radila jim. Nabídl mi, že kdybych sháněla na léto brigádu, mohla bych dojíždět do poboček v Praze /jsem z okolí Prahy/. Poté se zmiňoval o uzavření smlouvy: 2 způsoby – 1. záloha 400 kč /za náklady spojené s uvedením do jakési „databáze“, za rezervování licence/, 2. ihned podepsání smlouvy (ale na to sám většinou nepřistupuje, ani zájemci). Říkal mi něco o „licenční smlouvě“ (je zde 99 dní na rozmyšlenou, ovšem o těch v této chvíli dost pochybuji, licence stojí 3000 kč). Chtěl po mně tedy hned zaplatit zálohu /přišlo mi to divné, ale nikdy jsem s podobnou prací, kde by se vyžadovala „licence“ neměla zkušenosti, třeba to tak chodí, řekla jsem si, ostatně, i brigádu jsem potřebovala/. Nejprve jsem mu říkala, že peníze asi mít nebudu, v tom mě ihned vyslal, abych si šla vybrat do bankomatu ČS /mám ale GE, a tak jsem mu řekla, že nebudu platit poplatky za to, že vybírám z jiného bankomatu/. Podívala jsem se do peněženky a osud tomu chtěl, že 400 ,- jsem tam měla. Podepsala jsme papír, kde jsem se dočetla, že záloha je nevratná /s tím se počítalo už od začátku/, a sdělil mi, že mám cca 10 dní na rozmyšlenou, než podepíšeme smlouvu. Zaplatila jsem a domluvila si s ním další 2 schůzky /na 2. na mě ukáže, co budu provádět s jinými klienty – měření, apod./. Ještě bych podotkla, že jsem tam potkala další 3 lidi a se mnou /vedle v kanceláři/ tam byla i postarší paní. Když jsem odcházela, všímala jsem si neustále hodně okolí /cedule apod./ a na dveřích stálo: vedoucí – p. Hrušková!!! Tedy pozor, s p. Vokálem už v tom nejspíš „jede“ někdo další. Oba dva vypadali velmi věrohodně!!! /p. Vokál snad nejnovější Apple, co je na trhu – z čeho ho asi tak má? :) P. Hrušková – moc krásná blondýna/ Odešla jsem však s dobrým pocitem, ale teprve až teď večer, když jsem se vrátila ze školy, jsem se zajímala, co je to za firmu a chtěla jsem se podívat na nějaké webové stránky. Bohužel, narazila jsem jen na tuhle /nebo spíš BOHUDÍK!/. Třeba mi někdo odepíše, že je to nakonec věrohodná firma a bude s ní mít dobré zkušenosti, ale já už do této kanceláře v životě nevkročím – nechci být hnusně oklamána jako teď!

  Tolik o nových pokrocích v měsíci listopadu. Mrzí mě, že i já se nechala napálit, o peníze mi tolik nejde, ale ta potupa mě ničí mnohem více! Přeji všem ostatním pevné nervy.

  P.S.: Co takhle jim třeba jen pohrozit ČT1 nebo žalobou? (Bratranec je právník, snad by se dalo něco sehrát :D)

 118. nejhorší je, že v těch inzerátech napíšou – práce s lékařskými přístroji, konzultace s klienty atd. do telefonu nebo po mailu klidně lžou, že si žádné zákazníky nemusíte shánět, že jich mají tolik, že nestíhají a proto chtějí další lidi. no a je to jenom prodej herbalife nic víc. ty výrobky nejsou špatné, kdysi jsem něco používala a ty věci samy o sobě nejsou podvod. ale jsou hrozně drahé, nikdo to nechce. a ty lži jsou nechutné. kdyby raději přiznali, že nabízejí herbalife, on s tím opravdu někdo zhubne. ale tak trapně to zastírat.. to se máme stydět za firmu, pro kterou bychom pak pracovali? jsou to podvodníci a jejich přístup je trapný. ale všimněte si, že v zahraničí je reklama na herb. třeba na fotbale, lidé to běžné kupují a používají, takže to není asi podvod jako takový. já nevím proč v české republice jsou ti prodejci takhle blbí. akorát nas*rou případné zájemce.

 119. K výše uvedeným článků mohu potvrdit, že tzv. výživovým poradcem je člověk, který si vymýšlí své nemoci a spasí ho jedině HB. Opravdu vymytý mozek. Můj známý na to doplatil, zadlužil se, a teď pojede v dluzích do konce života. Je už starší člověk, a místo bohatství bude chudák. Je mi líto, že vlastně tito výživový poradci byli také normálními lidmi, dokud nechodili na různé přednášky a semináře. Prosím, lidé procitněte. Raději trochu pohybu, ale nenechte se oblbovat bobulemi a koktejly.

 120. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s firmou Lifestyle s. r. o. v Praze. Byla jsem tento týden na pohovoru. Vysvětlila mi vše ohledně práce (stejné jak předešlé články.. konzultace s klientem, atd..). Byla jsem vybrána do druhého kola přijímacího řízení na které se mám dostavit příští týden a nachystat si zálohu 390 Kč, a pak doplatit zbytek do částky 3.900Kč za licenci a certifikát výživového poradce. Nepřišlo mi to až tak špatné, ale jak čtu výše, tak začínám pochybovat. Pokud někdo byl na pohovoru u Lifestyle, budu ráda za nějakou recenzi, jestli se to taky týká výrobků Herbalife, a zda-li hledáte klienty sami a nebo na to mají své reklamy, jak mi tvrdily na pohovoru. Předem děkuji za odpověď.

 121. Dobrý den,
  chci se zeptat jestli někdo neví něco o studiu 182 dnů v ulici Milheimova 827, Pardubice 53002. Zítra tam mám jet na pohovor a jedná se též o wellness http://www.praceunas.cz/volna-mista/chrudim/index.php?id=4864902495. Předem děkuji

 122. na HB produkty neplivejte,ty fungují,plivejte na systém podnikání některých podnikavců,kdo v tom jede bude to chválit,jako skyline za 80000kč,většinou do toho spadli ti,co jsou nemakačenko a teď už to jen můžou vychvalovat

 123. Podle mne se jedná o podobný styl podnikání jako u Amway – jste členy sítě prodejců určitého produktu, dostáváte marži z prodaného zboží a odměnu za přivedení nových členů. Musíte se pravidelně účastnit různých ,,školení“, na kterých vám pouze vtloukají do hlavy, jak jsou jejich výrobky super, abyste tomu skutečně věřili a byli přesvědčiví.

  Byl jsem na pohovoru v několika pobočkách nutričních center sítě Herbalife. Postupně vyšlo najevo, že zde nelze pracovat bez živnostenského listu a zákazníky si musím najít sám. Jedna osoba mi dokonce nabídla pracovat u ní načerno – inkasovat peníze od zákazníků, aniž bych měl jakoukoli pracovní smlouvu až do doby, než se rozhodnu zařídit si živnostenský list.

  Pobočky v Brně například Moravské náměstí 2 nebo Bašty 8.

 124. Která osoba vám nabídla pracovat na černo? (brno)
  Živnostenský list je potřeba i když bych se třeba zajímala jen o vedlejší činnost? J
  Jde to nějak přes živnosták?
  díky za podrobnosti

 125. Včera jsem byl na tomhle pohovoru. Na adrese ČSA 287, Hradec Králové. Myslel jsem že jedna o podvod. Mluvila na mě velmi šarmantní a atraktivní žena. Samozřejmě plat skoro 50 000 měsíčně. Byl jsem šokován že na prvním pracovním pohovoru chce někdo po mě 400 Kč. Večer jsem našel tuhle stránku za kterou děkuji že existuje. J

 126. Ale asi už měly nějak potíže. Protože u dveří musíte ústně říct ,, kod 32 ,,. Což je pro ně informace že jdete skrze práci. Trošku jsem si připadal jako člen odboje :D v téhle chvíli.“ Řekni tajné heslo“! Jsem z oboru historie, a slečna mi řekla že jsem z dobrého prostředí pro tuhle práci :D Co má nutriční specialista společného s historii nechápu :D Nic méně slečna mi nesdělila žádné jméno samozřejmě delší monolog, který vyústil. Že je třeba složit 3000 Kč za licenci. A první splátka bude hned 400 Kč. Neměl jsem u sebe peníze, a na výzvu ať jdu do bankomatu jsem reagoval že nemám karty. Slečna samozřejmě přitvrdila rétoriku že bez toho se nedá začít. Prostě letadlo. Dávejte si pozor na člověka jménem Milan Krobot. Ten bude po vás chtít za licenci 27 000, když odmítnete tak 15 000. Samozřejmě budete vydělávat 35 000 minimálně :D http://www.prace.cz/pd/482617337?rps=77&section=1 Po pohovoru na tuhle práci jsem měl krajní pochybnosti o solventnosti.

 127. Máte někdo zkušenosti s Nutričním centrem v Brně na ulici Moravské náměstí 4? Ráda bych věděla, zda-li se jedná také o nějaký podvod.

 128. Dobrý večer, nemáte nějáké zkušenosti se studiem Lifestyle club v Praze v Dejvicích? Byla jsem u nich na pohovoru, mezi řečí se také zmiňovali o produktech Herbalife, jinak mluvili celkem rozumně. Prý se mi ozvou zda jsem postoupila do druhého kola. Žádné peníze po mně zatím nechtěli…
  Díky za odpověď

 129. Zdravím všechny čtenáře, právě jsem se vrátil z prvního pohovoru ve Wellness studiu v Brně, Bašty 8. Po cca 30 minutách kdy jsem s několika dalšími zájemci celkem zaujatě poslouchali to co nám příjemná slečna říkala, mě zaskočilo, že si budeme muset koupit nějaký počáteční balíček za 3000Kč. Řelk jsem si, že uvidím co s z toho nakonec bude. Další co se mi moc nezdálo, že každé cca 4 minuty chodili jakoby náhodou různí zaměstnanci studia a chlubili se, že se tam mají skvěle a že jejich plat začínal zhruba na 10000Kč a momentálně jsou n 40-50000Kč. Po skončení pohovoru jsem si domluvil na zítřek druhý pohovor kde bych se s tím jak to teda funguje měl lépe seznámit. Každopádně se mi to moc nezdálo takže jsem si vygoogloval různé brigády ve wellness a naštěstí narazil na tuto stránku. Zítra tam normálně půjdu a uvidíme jaký má slečna komunikační schopnosti. Rozhodně upravím seznam otázek které jsem si měl připravit.

 130. Kristýna dne 13.02.2013 v 12:17

  Ahoj všichni. Tak jsem se včera nadšená vrátila z wellness centra na adrese Bašty 8, Brno. Musím vám říct, že mě fakt dokázali dokonale oblbnout. V Brně to nechodí stejně jako v Hradci, nechtěli po mě 400 Kč, nýbrž rovnou ty 3000Kč údajně za vedení účtu u nějaké Štrasburské banky či co. Dobře, znělo to věrohodně. Pak nám navykládali, že dostaneme balíček od Herbalife zcela zdarma. Další jejich trik. Pak chodili nenápadně slečny, které nám vykládaly, kolik braly peněz, když začínaly, jak trapné. Na první shcůzce nám řekli, že mají po Vánocích spoustu prác, protože hodně lidí se snaží zhubnout. A že potřebují co nejvíc lidí na výpomoc.. Noo, v tom centru nebyla ani noha, ani jeden zákazník, a to jsem tam strávila minimálně 3 hodiny. Nehledě na to, že tahle firma nemá ani záznam v obchodním rejsříku a na adrese Bašty 8 v Brně žádné wellness studio nesídlí. A současně nemá ani žádné internetové stránky. nevím ani, kdo je ředitelem téhle pobočky, prostě žádné informace. Nalákali mě přes server fajnbrigady.cz, kde rozhodně neuvedli popis prace, kterou bych mela nakonec delat.
  Napsala jsem paní, která mě tam uváděla, docela výživný mail. Už asi neodepíše. Nenechte se napálit.

 131. Ahoj, bylo tu zmíněno i jméno Milan Krobot. Tento pán láká na práci recepční, tř. ČSA v Hradci. Když jste tam přišli, celá kancelář se sestávala z jednoho podúrovňového krcálku na jednoho člověka a „salónku“ který sloužil asi jako sklad přilehlé hospodě, se kterou byl propojen. Přístěnek pod schody v Soví ulici hadr. Nicméně pán neprodává Herbalife, nýbrž přípravky nano technologie, jinak je vše stejné. Peníze se asi neodvážil chtít, protože jsem se s ním chytla hned na začátku, neboť v inzerátu sliboval práci recepční na zaměstnaneckou pracovní smlouvu a já na ŽL pracovat nemůžu a ani nechci.
  Podobnou zkušenost mám se jménem p. Malířová, taktéž tř. ČSA, Hradec Králové, která inzeruje několik pracovních pozic (recepční, prodej lékařských přístrojů, asistentka, atd.) a vždy se z toho vyklubou Zepter hrnce (práce na mandátní smlouvu, což však není v inzerátu uvedeno). Když jsem jí říkala, že o prodej hrnců nemám zájem, ať mi stále nevolá, byla nepříjemná a ať se k nim prý stále nehlásím. Zasílala jsem totiž CV na víc inzerátů přes odovědní automat, takže jsem si ani nemohla všimnout, že jej zasílám na stále stejný e-mail… :) Zas na druhou stranu doufám, že jsem jí svou činností aspoň trochu znepříjemnila život zase já, když už si dala tu práci podávat takové množství inzerátů s nepravdivými informacemi.
  Jinak info pro všechny, kteří narazí na podobné podvody – pokud inzerát nabízí dejme tomu pozici v administrativě na zaměstnaneckou pracovní smlouvu a ve skutečnosti se jedná o „obchodního zástupce“ na ŽL, můžete takový inzerát nahlásit a měl by být z portálu, kde je uveřejněn smazán. Některé inzertní portály mají v podmínkách, pokud dochází k opakovaným podvodům ze strany inzerujícího, zablokování jeho IP adresy pro podávání dalších inzerátů, takže pokud máte zájem s tím něco dělat a zároveň při tom nechcete být moc vidět, můžete těm podvodníkům zatápět aspoň touto cestou

 132. [...] děkuje za informace, protože se málem nechali napálit (jako já). Tento post najdete zde: http://subrjiri.info/2010/03/31/podvodna-brigada-pro-wellness-studio-hradec-kralove/ [...]

 133. má niekto skúsenosť s poradentským centrom v Olomouci vedené manželmi Hruzkovi?

 134. Ahoj, dnes jsme byla taktéž na pohovoru v Hradci Králové (ČSA 287), taktéž jsem našla nabídku práce na internetu (výživový poradce, sportovní a kosmetický poradce). A jak to vlastně začalo. Nejprve mi napsali mail s tím, že jsem velice vhodná adeptka na tuto pozici, den na to mi volali ať se dostavím na pohovor, ale že až tam přijdu musím u dveří říct „Kód 55″, by věděli, že jdu kvůli pracovní pozici. Když jsem tam přišla, tak jsem zapomněla na to, že mám říci nějaký kód hned jak tam vlezu. Vylezl nějaký pán ze dveří a ptal se mě, co hledám, říkám že jdu na pracovní pohovor a on ke komu, říkám k panu Vaňkovi (ano psal mi nějaký pan Vaněk – zvláštní, že si ten pán dává neustále příjmení na V – asi nějaká slabost). Dal mi nějaký papír ať ho vyplním, ale POZOR! Poslal mě s ním na chodbu, což už mi přišlo velice neprofesionální! Šla jsem tedy dovnítř a jak už se tu psalo, nabídka práce v maloobchodu a velkoobchod a modrý z nebe, najednou na mě vyklopil, že bych měla zaplatit 3000 Kč kvůli licenci, ale že většina lidí (studentek), to nechce zaplatit hned a že ani on to nepreferuje, tak tedy stačí když zaplatím 400 Kč, za dva dny příjdu, zaučím se a pak teprv zaplatím těch 3000Kč. Řekla jsem mu, že u sebe nemám ani korunu (i když jsem měla) a že mu to teď nemohu zaplatit – načež mě poslal do bankomatu ať si vyberu (řekla jsem že pospíchám) – ale ruku na srdce, je normální, aby po vás hned někdo chtěl nějaké peníze po ani né 10 minutovém pohovoru natož, aby vám někdo drze nabídl, ať si jdete vybrat do bankomatu? Taktéž trochu neprofesionální. Ještě když se vrátím k našemu pohovoru, řekl mi, že když podepíšu tu licenční smlouvu, tak mám 90 dní na to ji vypovědět (děkuji bohu za právo, které jsem měla na škole, protože vím, že smlouvu můžete vypovědět max do 14dnů) tudíž nepřímo psychologicky to mělo nejspíše naznačit – ujistit mne v tom – že peníze můžu dostat nazpět. COŽ JE HLOUPOST! Takže, abych to shrnula – 1) přeci když je to tak skvělá firma s „milionama“ poboček PROČ NEMAJÍ INTERNETOVÉ STRÁNKY? 2) PROČ SE MI TEN PÁN VLASTNĚ ANI NA TOM POHOVORU NEPŘEDSTAVIL? 3) POSÍLALA BY PRESTIŽNÍ FIRMA NĚKOHO DO BANKOMATU? 4)NECHALA BY VÁS PRESTIŽNÍ FIRMA VYPLŇOVAT FORMULÁŘ NA NĚJAKÉ CHODBĚ? 5)JSEM SNAD KOMANDO, ABYCH ŘÍKALA „KÓD 55″?…. toto jsou body, které mi říkají, že asi něco nebude v pořádku. Je to pouze můj osobní názor, vy si ho udělejte sami, neplatila jsem ani 400Kč, natož 3 000Kč, nevím co následuje potom, ale možná to ani nechci vědět.

 135. Ahoj Všem!!!!
  Tak dnes se jmenují v Praze WELLNESS STUDIO 120 kdysi dávno byli jen Herbalife, už mojí maminku před více než 10 lety chytře připravili o spoustu peněz, ještě dnes si pamatuji, jak jsem ji viděla nad neprodejnými výrobky(které ji stály všechny úspory), kterých měla doma plnou skříň, plakat!!!!
  Nenaleťte jim! Chtějí za vstupní licenci 3600,- korun! Hajzlové, hrajou to hlavně na mladé a nezkušené lidi!

 136. Ahoj,
  byla jsem přijata na „pohovoru“ ve WELLNESS STUDIU 120. Měla jsem se dostavit na školení, ale po tom co jsem se tu dočetla, jsem se rozhodla nikam nejít. DĚKUJI

 137. Zdravím a taky se přidávám k řadě děkujících, kterým trocha googlení zachránila čas a v tom nejhorším případě spoustu peněz… pohovor jsem měl mít už v za pár dní… ještě jednou dík… tenhle způsob „vydělávání“ není nic pro mě

 138. Kristýna dne 27.02.2013 v 23:16

  Bohužel jsem naletěla :-(, škoda, že jsem tyto stránky nenašla než jsem šla na výběrové řízení. Jak zde všichni popisují vše působí profesiálné. Až na to, že jsem čekala že na výběrovém řízení budu sama, ale v čekárně bylo dalších 10 lidí. Dostali jsme dotazník, který jsme vyplňovali na chodbě. Poté jsme šli do nějaké zasedačky, kde nám bylo přenášeno o práci, o tom jak si hodně vydělávají, a jak je to úžasné. Samozřejmě, že nám pracovnice řekli že si vydělávají 30 000 Kč a více. Poté si nás brali jednotlivě do kanceláře. Tam jsem byla cca 5 minut. Škola je vůbec nezajímala. Vlastně se mě neptali skoro na nic, což mi bylo divné. Většinou, když jsem šla na nějaké výběrové řízení tak se mě ptali na spoustu věcí, ale tady tomu tak nebylo. Na konci mi bylo řečeno, že mi ještě ten den večer zavolají jestli postupuju do druhého kola výběrového řízení. Večer se mi ozvali, že postupuji a at si sebou přinesu 400 Kč jako zálohu. Práce mě velice zaujala, tak jsem tomu nevěnovala až takovou váhu. Na druhém kole mi bylo provedeno měření, kde mi vyšli opravdu hrozné výsledky, paní mi hned řikala, že bych měla využívat ty jejich výrobky a že by mě to stálo 2 000 Kč ty výrobky. Poté mi ukázala celé stuio, na to že byl pracovní den a dopoledne tak tam nikdo nebyl. Když jsem se vrátili do kanceláře tak po mě chtěla tu zálohu, a já hloupá jsem jí ty peníze dala. Ještě předtím jsem se ptala jak by to bylo se smlouvou, nato mi paní řekla, že ona mi smlouvu dát nemůže, že spolupracujou s nějakou zahraniční firmou, či co, prostě nějaké výmluvy. TAk jsem se ji zeptala jak by to teda bylo, na to mi odpověděla, že až bych si vydělávala nějaké větší peníze, tak bych si udělala živnostenský list. ale do té doby nic. Což jsem nějak moc nepochopila, to bych jako pracovala na černo? Paní mi řekla, že jsem studentka, že mě to nemusí trápit. Pak jsem se jí ptala na klientelu, tak mi řekla, že bych si musela vybudovat klientelu sama z kamarádek, a poté z jejich známých. Jsem studentka, moje kamarádky studentky, takže pochybuju že by chtěli platit horentní sumy za nějaké výrobky. Když jsem z toho druhého kola odcházela, hned po mě přišla slečna, která si již šla pro licenci za 3000 Kč.
  Ještě, že jsem přišla jen o těch 400 Kč. Ale i tak bych si nejradší nafackovala, že jsem se nechala podvést :-(.
  Společnost, která nemá svoje stránky, žadnou reklamu a ještě tahá z uchazečů o práci peníze není moc věrohodná.
  Jedná se o studio vitality v Plzni.

 139. Pozor na wellness „STUDIO 120″, včera jsem tam byla na pohovoru, lákají na brigádu výživového poradce, ale nakonec se z nich vyklubali prodejci Herbalife!!Na jejich web stránkách není o H ani zmínka. Navíc je mi divné, že klientům dělají výživové plány lidi bez potřebného vzdělání. Pouze vám naordinují půl roční kůru s produkty H. Tělo a zdraví máte jedno a pokud chcete změnu životního stylu a chcete k tomu využít pomocníka obraťte se na opravdové odborníky, se vzděláním, kvalifikací a praxí! Neříkám, že žádné výživové doplňky nejsou dobré – jen mě zaráží ten tajemný přístup. Proč když jsou výrobky H tak dokonalé proč nemají o nich psáno na svých web stránkách, a proč když jsou tak úžasné proč namají o nich více infomací pro klienty. jako klient bych byla děsně naštvaná – dorazíte k poradci na výživu s tím, že si myslíte že jste v solidním studiu a ani vám naordinují Herbalife!

 140. Taktéž si dejte velký pozor a rovnou se vyhněte velkým obloukem pobočce Studio zdraví a krásy na Masarykově 37 v Brně!! Ty stejné podvody, ta stejná haveť!

 141. Ahoj lidi :)
  v létě 2012 jsem našel inzerat na internetu na pozici výživového poradce,fitness poradce.. práce v Olomouci.
  první po mě chtěli 400kč zálohu,kdybych si to prý rozmyslel (nic sem jim nedal) a pak že si mám koupit pripravek za 3000.. Iniciátorem všeho byl Ing. Antonín Hrůzek .. když jsem se ho ptal, jak se firma (společnost, s.r.očko nebo něco..) jmenuje, nebyl mi to schopen vysvětlit a pořád opakoval svoje jméno.. tak sem si nechal změřit tuky a řekl sem mu, že vím že to je podvod. tak mě jen poprosil abych odešel :D

 142. Ahoj, také přispěji se zkušeností
  Končí mi za měsíc mateřská, hledám si práci a našla jsem tuto nabídku: http://www.sprace.cz/nabidka-prace/nutricni-centrum/konzultant–supervizor–o1405003.html
  Odpověděla jsem na ní, a za chvilku mi volal pán, který se představil jako p.Vítek. Pozval mě hned na druhý den (dnes) na pohovor, který se konal v Praze, Janovského 45. Říkala jsem mu, že jsem až z Ústí nad Labem.
  Přijela jsem do Prahy na místo konání a hned z ulice mi přišlo divné, že výlohy byly špinavé, bez pořádné reklamy, jen zeleně natřená skla, nikde žádná lákavá cedule, prostě nic, co by napovídalo tomu, že se zde nachází nutriční centrum.
  Schůzka byla domluvená na 12 hod, ale přijela jsem skoro o 40 min dříve. Tudíž jsem se rozhodla, že se projdu po okolí. Procházela jsem se v ulici a viděla jsem, že z těchto „špinavých“ dveří vyšel nějaký pán v obleku a rozhlížel se po okolí jakoby někoho vyhlížel. Šla jsem tedy k němu aby věděl, že jsem už dorazila. On mi říkal, že už má také čas, že mu právě před chvílí pohovor skončil, a tudíž mě může vzít dřív. Překvapilo mě, že kancelář byla spíš takový kamrlík, byly tam dva stolky, na nich různé prospekty o zdravé výživě. Pana Vítka ani vůbec nezajímalo mé dosavadní vzdělání a pracovní zkušenosti, vedl spíše monolog o práci, která by spočívala v péči o obézní klienty, nebo lidi s problematickou pletí. Že je budu vážit a sestavovat jim jídelníčky, že jim budu radit co kupovat, jak se stravovat a jaké doplňky stravy užívat. Že mají velkou návštěvnost, budu mít na starosti cca 40 klientů o které se budu takto starat. Že pracují s přípravky zn. Herbalife, že je užívají sportovci, Messi, plezenští hokejisté…atd.
  Na té prezentaci mi nepřišlo nic špatného, ani to, že pracují s touto značkou, brala jsem to jen jako nástroj k ošetřování klientů. Myslela jsem, že jde skutečně o nějaké centrum, kde platí klienti za konzultace, ošetřování pleti a kde si objednávají výrobky určené pro hubnutí.
  Nabízená práce se mi moc líbila. Jenže stejně jako u ostatních, mi pak pan Vítek oznámil, že musím mít licenci, která stojí 3 tis Kč.
  A že tato licence umožňuje vykonávat tuto poradenskou činnost, dále budu mít 25-50% slevu na všechny jejich výrobky kdybych si je nááááhodou chtěla také pořídit, dále je v ceně zahrnuto školení a jakýsi balíček testrů výrobků, abych si je mohla na sobě vyzkoušet, abych vlastně jako věděla co budu na těch lidech aplikovat.
  Jakmile se pan Vítek o tomto zmínil, moje nadšení bylo pryč. Řekla jsem mu, že ty peníze nemám. V duchu už jsem věděla, že i kdybych je měla, tak bych mu je prostě nedala.
  Začal s tím, že bude stačit záloha 500 Kč, a že za to dostanu vsutpní prohlídku a vyhodnocení mého zdraví, která se dělá klientům, a pak až se rozhodnu začít pracovat, tak pak doplatím 2500.
  Řekla jsem mu, že těch 500 Kč u sebe nemám. Okamžitě mi nabídl možnost bankomatu, tak jsem mu řekla, že tam také peníze nemám a na to mi řekl, že by teda stačila záloha stovka nebo dvě. Aby prej viděl, že mám o práci skutečně zájem.
  Odbyla jsem ho tím, že jsem si řekla o číslo účtu, že mu na něj ty peníze pošlu. Samozřejmě jsem už v tu chvíli dávno věděla, že mu nic posílat nebudu.
  Je mi vážně líto, že se z toho vyklubalo takový svinstvo. Trmácela jsem se z Ústí do Prahy, stálo mě to dopravu a čas, který jsem mohla trávit s rodinou.
  Kdyby šlo skutečně o centrum, které jako centrum vypadá, kdyby šlo skutečně o práci kde se pečuje o klienty a kdyby po mě ten slizoun nechtěl peníze, bylo by to moc hezké. Ale tohle je skutečně jen hon na lidi a jejich peníze.

 143. Bohužel mne také pan Radek Vokál podvedl a vytáhl ze mě 400,-,které už nikdy neuvidím…:/
  Hromadnou žalobu jste už někdo podal? Připojila bych se.

 144. Problém je v podstatě prostý;

  Tito rádoby podnikatelé sice nenabízejí nic nelegálního a v podstatě ani nic závadného, ale snaží se vás do procesu dostat za jakoukoliv cenu. Vědí, že kdyby jednali na rovinu, počet těch co do procesu vstoupí by byl minimální. Osobně si myslím že špatné jméno Herbalu dělají její čeští distributoři, ale tohle jsme řešili i v naší firmě; Na každého slušného distributora připadá 10 dalších kteří jsou jen prolhaná svoloč.

 145. Ahoj,taky bych ráda přispěla troškou do mlýna. Tento týden se mi stalo něco velmi obdobného.Našla jsem si na internetu „práci“ jakýsi nutriční poradce, též v Hradci.Už předtím jsem věděla o tomto článku,který poukazoval na podvodné firmy,ale říkala jsem si,tak to zkusím a trochu jsem počítala stím jak to asi dopadne. Pán byl velmi milý,oháněl se dlouhou tradicí firmy a tím,že zájem o toto poradentsví je tak velký,že je nucen přibírat další a další pracovníky.Samozřejmě za tím vším se skrývala reklama na bylinné výrobky.Poté mi bylo řečeno, že abych tuto“práci“ mohla dělat,musím mít licenci za 3000kč,následně mi řekl,že je mohu zaplatit až později(prý kvůli tomu,že ze mě nechce ždímat peníze dříve,než si všechno vyzkouším a budu řádně proškolená)a nakonec aby toho nebylo málo si řekl o 400kč. Naštěstí i díky této stránce mi bylo ihned jasné,že milý pán také patří mezi Vokály, Martince,Vanky a jim podobné. Když jsem tam přišla nebylo tam nic jiného než maličká místnost(moc by mě zajímalo,kam se všichni ti pracovníci vejdou),pán nebyl k nalezení ani dle IČA,nemluvě o webových stránkách.Tato brigáda je velmi aktuální,takže si na ní dávejte pozor :-))

 146. Dobrý den,
  na výše zmíněný dotaz, ano jedná se o stejný případ i na adrese : Studio Kleopatra v ulici Milheimova 827, Pardubice
  Ze mě nic nevytáhli ale je to na stejném principu…
  Znělo to opravdu dobře, ale na to abych uvěřila je tu příliš mnoho negativních ohlasů :/

 147. dobrý den,
  ano v hradci stále nahánějí – bohužel jsem zaplatila 400,-kč – kurník to mě štve…je to zajímavé, četla jsem to celé a to je teda hustý. Herbalife vyrobky můžou být užasný, ale dělali jsme pro tuto firmu společenské akce a jsou to neskuteční zmanipulovaní šílenci s vymytým mozkem a to já rozhodně být nechci.
  Jak si má pak člověk najít kvalitní práci?

 148. Zdravím,

  hlavní chyba je v tom, že firma láká spolupracovníky na brigádu a fixní plat, což je u tohoto druhu práce nemožné. Tím totálně devastují pověst přímého prodeje a síťového marketingu, což ostatním distributorům jiných firem znepříjemňuje činnost. Takže tyhle „distributory“ bych ráda zbavila jejich licence,a lidi – používejte zdravý selský rozum a jakmile po vás někdo chce peníze za „brigádu“, tak pryč od toho!

 149. Zdravím, tak taky přihodím. Včera jsem byl na pohovoru v Hradci vedle hotelu Grand. Přesně, jak už tu někdo psal. Přišel jsem tam, dostal jsem dotazník, který jsem vyplňoval na chodbě. Musel jsem si pamatovat kód 55. Vevnitř mě PAN VANĚK nabízel maloobchod, velkoobchod bla bla bla. Sladké řečičky.. parádní plat, super pracovní doba atd atd. Nic po mně teda nechtěl přímo tam, ale o licenci, která bude stát 3000,- samozřejmě ano. Večer mi volal, jak jsem uspěl, jak jsem byl nejvhodnější kandidát atd atd. Hned na dnešek mi nabízel další schůzku a když ne dnes, tak v pátek. Zaplať pánbůh, že jsem našel tuhle stránku. Bylo mi hned divné, že tak super firma nemá vlastní webové stránky a má jen nějakých 70 odběratelů na facebooku. Takže dávejte si pozor na VAŇKA, HRUŠKOVOU a jim podobným. Naštěstí jsem nic neplatil a můžu z toho v klidu vycouvat. Mějte se .. jinak tel. číslo na Vaňka je: 736 454 995

 150. Zdravím všechny, dneska jsem byla na pohovor v Pardubici Milheimová ulice 287 studio kleopatra. Všechno proběhlo dobře a už tam zmínili, že za pracovní smlouvu chtějí 3000kč. Nic o tom že musím sama schánět práci neříkala a prej mám zavolat zejtra jestli mně vybrali nebo ne. Jak koukám, tak je to pěkný podvod, ale nevím stále jestli je to to samy případ jako u toho pána Vítka, který je z Hradce.

 151. To bude to samé.

 152. Ahoj všem,
  chtěla bych vás upozornit před STUDIEM KLEOPATRA sídlící v Pardubicích v Milheimově ulici. Ozvala jsem se na inzerát, kde sháněli pozici VÝŽIVOVÉHO KONZULTANTA. Vše vypadalo hodně přesvědčivě, ukázali mi přístroj a změřili mě na něm. Potom mi řekli, že tohle budu později dělat taky, ale nejdřív musím zaplatit 3000Kč. Poprosila jsem, zda bych si smlouvu mohla půjčit domů, abych si jí mohla v klidu prostudovat. To mi nebylo umožněno. Pak jsem tam byla osobně, abych si teda tu smlouvu přečetla tam, nejdřiv po mě chtěli ty 3000Kč. A taky už tam pro mě čekal balíček firmy HERBALIFE. To jsem jim oznámila, že žádný nemám a domluvili jsme se na tom, že mi smlouvu oskenuje a pošle na e-mail. Jo, smlouva sice dorazila, ale nebyla k přečtení! Tudíž ŽÁDNEJ VÝŽIVOVEJ KONZULTANT se tam NEKONÁ. DOSTANETE BALÍČEK HERBALIFE ZA 3000KČ A DĚLEJTE CO UMÍTE. JE TO NORMÁLNÍ PODVOD.

 153. Tak jsem se bohužel taky nechala na chytat… Opravdu na to dejte pozor…

 154. To je jistě on, právě zde zmiňovaný pan Martin Vítek že? https://www.facebook.com/profile.php?id=100000194687564 Nedalo mi to, pořád mi to vrtá hlavou. A tak jsem ho našla u vedoucí Studia Kleopatra v přátelích…Jak je ten svět malej…

 155. Velice děkuji za tyto informace, ve středu 10.7. jsem byla ve wellness studiu Kleopatra na Milheimově ulici v Pardubicích na pohovoru a vybrali mě. Měla jsem z toho velkou radost, že bych mohla dělat něco užitečného. Výslovně jsem je požádala o to jestli by mě řekli, zda budu něco prodávat nebo někoho nahánět, bylo mi sděleno, že ne!! A pak se tady dočtu, že se jedná o nějaký prodej přípravků, tak kde to jsme. Taky se mi nelíbilo, že bych do této akce musela zatáhnout rodinu apod. Velice děkuji za otevření očí!! :)

 156. Takže dneska som bola na „pohovore“ do Studia Vitality v Plzni na Houškovej 21. Keďže som našťastie narazila na túto stránku tak som tam šla s tým že si vypočujem ich krásne kecy o ich dokonalých produktoch Herbalife, ako ich všetci používajú apod. Ok, „prezantácia“ typu jo je to super, neverili by ste ako sa dá s tým schudnúť/ vylepšiť si pleť… Každý normálny človek ktorí má logické myslenie pochopí že toto je práca kde si údajne zakúpite cerfitikát v hodnote 1700 alebo 3000 kč (údajne sa to odráža od pozície akú budete robiť), zoženiete si 4-5 „modelov“ na ktorých sa budete „zaškolovať“ a potom si zháňate svoju klientelu. V skratke? Je to práca kde im nacpete 3 tisíce do kapsy aby ste mali papier že ste údajný „tréner“ alebo čo to, tý ľudia ktorí si Vás pozvali na pohovor z Vás určite majú nejaké percento provízie a vy si za tých 3 tisíc nekúpite certifikát+ akože tie produkty zdarma ale zaplatíte iba za ne. Samozrejme aj keď pracujete v danej firme či už ako výživový trenér alebo tá kozmetička , tak si VY musíte nakupovať produkty herbalife (nieje to určite lacná záležitosť) s nimi musíte pracovať+ prípadne ich aj predávať…V podstate nejaký ten díler…Ak má niekto peniaze a nevie čo by od nudy robil tak možno by som to aj odporučila ale toto URČITE nie je práca pre ľudí ktorí sa snažia si zarobiť nejaké tie korunky. Ja som dopadla tak že som paní povedala hneď po skončení ich „dokonalej“ prezentácii že ja mám záujem o prácu do ktorej nebudem cpať svoje peniaze a nepotrebujem otravovať ľudí.

 157. 5) NUTRIČNÍ PRACOVNÍK/-ICE WELLNES CENTRA
  Nutriční asistenti (32592)
  Počet volných míst: 5
  Pracoviště a kontakty
  Firma: MADA CZ s.r.o., IČ 25983903
  Pracoviště: Machkova 32/17, 50011 Hradec Králové 11, Hradec Králové
  Komu se hlásit: R. Ordelt, tel.: +420 777 174 174, e-mail: madacz@madacz.eu, adresa: Československé armády 287/19, 50003 Hradec Králové 3
  Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 22.7.2013
  Mzdové rozpětí: od 15 000 Kč do 25 000 Kč
  Vhodné pro: Absolventy středních škol, osoby se zdravotním postižením (OZP)
  Poznámka k volnému místu: NUTRIČNÍ PRACOVNÍK/-ICE WELLNES CENTRA
  - Náplň práce: • vedení týmu v oblasti poradenství; • kontakt s klienty centra; • měření hodnot organismu; • sestavování a návrhy jídelníčku; • konzultace v oblasti výživy; • práce v marketingu.
  - Důkladné proškolení a zaučení na našich přístrojích – 2x měsíčně školení, 1x 14 dní zaučení pod dozorem odborníka.
  - PP na dobu neurčitou, nástup ihned.
  - V případě zájmu volejte na tel.: 777 174 174 (p. Ordert)

  Další přesně takovej!!! Bacha !!!

 158. ***** POZOR – UŽ ZAČÍNAJÍ PARAZITOVAT I V PLZNI *****

  Studio Vitality

  Houškova 21,
  32600 Plzeň

  Kontaktní osoba: Hana Bialoňová
  Telefon: 776665321
  E-mail: studio.vitality.info@seznam.cz

  MYSLÍM ŽE UŽ OKRADLI HODNĚ LIDÍ O PĚKNEJ RANEC PENĚZ,
  TAKŽE UŽ BY ORGÁNY ČR MOHLY ZAČÍT KONAT

  VYZÍVÁM VŠECHNY POŠKOZENÉ AŤ PODAJÍ HROMADNOU ŽALOBU
  PROTOŽE TO UŽ BY MOŽNÁ PŘINESLO NĚJAKÝ VÝSLEDEK
  .. CO MYSLÍTE, DOZVÍME SE O TOM Z MÉDIÍ BRZY NEBO VŮBEC? PŘEJI HODNĚ ZDARU PŘI POTÍRÁNÍ ZLOŘÁDŮ

 159. Dobrý den,
  minulou středu mi volal pan Vokál, že bych se hodila na výživovou poradkyni do nově otevřeného centra v Pardubicích, ale na školení musím do Hradce K.Hned v pátek ráno měl volný termín.V tmavé chodbě jsem vyplnila dotazník.Přesně to probíhalo, jak popisují ostatní.Taky jsem zaplatila 400,-Kč s tím, že dnes se budeme učit na přístrojích.Když jsem vyšla ven, už mi to bylo divné, že tam čekají další.Dnes jsem tam na ty přístroje jela, v malé místnosti nás bylo 10, zítra máme zase přijet a pak nás individuálně bude učit více.Na otázku, kde bude v Pardubicích otevřené to centrum nevěděl, pouze řekl, že v Milhaimově ulici je kancelář obsazená.Když jsme vyšli, z dnešního školení přístrojů /pouze něco podobného jako osobní váhy/ venku čekali další.Doma jsem dloho brouzdala po internetu, až jsem našla tento článek.Herb. jsem za několik tisíc už měla doma před více jak 20 lety, neprodala jsem ho a jen jsem se zadlužila.Zítra má pan Vokál smůlu,nedorazím, lituji ty co tam jedou už poněkolikáté a jsou z daleka.Očekávají, to co jsem očekávala já.Mrzí mne, že v naší republice neexistuje pořádná práce, jen překupníci, pojišťováci a realiťáci.

 160. Dobrý den, moc děkuji všem,kdo tu napsali své zkušenosti tento týden jsem měla jít také na pohovor do wellness studia 120 sice to nebyl nikdo ze zde jmenovaných, ale jistě to bude ten stejný podvod, díky, že jste mi ušetřili cestu protože i ta pouhá cesta tam a zpátky zabere nějaký čas a kdyby byl zbytečný dost by mě to naštvalo díky moc:)

 161. Děkuji všem za záporné informace o studiu vitality v Plzni. Dnes jsem byla na ,,výběrovém řízení“ v Houškova 21. Probíhslo to jak už bylo výše uvedeno. Vyplněním dotazníku v čekárně, prezentaci jejich skvělých výrobků a znalostí ve velké hale…
  Volali mi ještě dnes, že postupuji dále a mám přijet na ukázku s 1700 nebo 3000kč na licenci.
  Díky této diskuzi zůstanu doma v teplíčku a bez nervů a s pěnězi v kapse. :-D

 162. Díky za článek a komentáře, zítra jsem měl jít na pohovor do světa zraví a krásy, ČSA 287 Hradec Králové, ale zůstanu doma.

 163. Dobrý den,
  dnes mne oslovil pan Martin Vítek, abych si nechala změřit tuk, bylo to ve vestibulu metra C, Kobylisy v Praze 8. Zajímala jsem se dále o další podrobnosti, tak jsem dala i kontakt a byla jsem pozvána na příští den na konzultaci. Poté jsem si pro jistotu hledala pana Martina Vítka na googlu, jestli je hodnověrný a dočetla jsem se o minulých podvodech pana Martina Vítka z Hradce Králové. je dost dobře možné, že se jedná o stejnou osobu. Konzultaci jsem zrušila a jsem ráda, že jsem tam vůbec nešla.

 164. Jsou to smejdi taky jsem tam šel, ale ty penize za licenci mi byly hned divny. Našel jsem tuto stranku a uz vim o co tady jde. Byl jsem v HK u Grandu Svět zdravi a krasy!!!!!!!

 165. Ludia dávajte si pozor na Studio zdraví a krásy v Brne na Masarykovej 37, zjavne je to tiež veľký podvod. Už to , že v inzerátoch nemajú žiadnu www adresu a na internete o nich nič nenájdete svedčí o tom, že tu niečo nieje v poriadku!!!! mala som ist na pohovor ale po prečítaní vaších skúseností vám veľmi pekne dakujem, že ste mi otvorili oči… zbytočná cesta a energia na niečo čo nemá zmysel… Dávajte si pozor!!!

 166. co víc říci.. HK, p.Vokál, 400,- , školení v Brně 250,- , vedle hotelu Grand.. pořád aktuální..

 167. Inzerát od LIFESTYLCLUB jsem četla před chvílí a byl pro mě natolik nedůvěryhodně lákavý,že jsem se dostala až na tuhle diskuzi.
  Je mi upřímně líto všech napálených,nejen kvůli financím,které z nich obratně vytáhli,především kvůli ztrátě iluzí při hledání práce.
  Přeji všem,kteří v budoucnu na tuhle „lákavou“nabídku budou chtít reagovat,aby se nejdříve progooglovali na tuhle diskuzi.
  Pravděpodobně na ten inzerát odpovím a přidám sem vlastní zkušenost,ráda si s vymývačem mozků,já ten svůj naštěstí mám.

 168. Vypadlo mi šesté slůvko před koncem….-pokecám-…

 169. Děkuji všem za recenze. Měla jsem jít na pohovor do nutričního centra v Brně, Bašty 8. Ale nepůjdu tam. Názory zde mne přesvědčily. Ještě jednou moc díky!

 170. Další adresa -
  VELLNESS CENTRUM
  Vzdušná 56/4
  Liberec I-Staré Město
  Liberec
  460 01 Liberec 1
  pravý vchod, 2. patro

  Do telefonu se představil jako pan Linger a zastupuje firmu ws centrum, z rozhovoru jsem mylně pochopila, že jde o pracovní agenturu a nabízejí různé práce – skladník, prodavač, částečná práce z domu – pokud mám připojení k internetu a protože se jedná o lukrativní nabídky dobře placené, které budou ihned pryč, je nutné, abychom se co nejdříve sešli. Chtěla jsem si něco bližšího o této firmě zjistit a na internetu ani zmínka. Nakonec jsem do vyhledávače zadala telefonní číslo, které mi pan Linger dal a najednou se ukázalo, že se jedná o Wellness Centrum a pán se jmenuje Holinger, jejich stránky se zabývají zdravým životním stylem. To mě zarazilo, ale ze zvědavosti a protože práci opravdu hledám, jsem se rozjela do 30 km vzdáleného Liberce. Vstupní pohovor začal tak, že jsem na chodbě vyplnila dotazník, který se týkal mimo obecných dat mých představ, co bych chtěla dělat a kolik za to chci peněz. Pak následoval pohovor, kde dvě hodiny mluvil o tom, co je wellness průmysl, jak se rozrůstá a že potřebují do týmu nové lidi. Byl velice velice přesvědčivý. Oblečený v tmavém obleku působil mile a velmi profesionálně, nakonec po mě chtěl 3 900 Kč na registraci a nic nebrání v tom, abych u nich začala od zítřka pracovat a přitom se zaškolovat. V poplatku je zahrnuta i regenerační terapie, abych věděla, co budu nabízet. Najednou velmi pospíchal, že za dveřmi je další zájemce a pokud nezaplatím, bude moje pořadí postoupeno a je možné, že nebudu přijata. Stačí i záloha, že má se mnou počítat. V mžiku měl vyplněný papírek tak 10×12 cm, kde drobounkým písmem bylo vyplněno, že pokud odstoupím, ponechají si z této částky 30 procent. Musím přiznat, že se mi to velmi líbilo do té doby, než chtěl peníze.Řekla jsem mu, že si to musím rozmyslet. On ten rozepsaný papírek vzal a řekl, že to místo už zítra pravděpodobně nebude. Nakonec jsme se dohodli , že večer zavolám a odešla jsem. Měla jsem nejednou děsný pocit. Ukázala jsem mu přeci občanku,( aby prý viděl, že jsem to já, měl prý případy, kdy se mu lidé vydávali za někoho jiného),má tam rozepsaný doklad s mými údaji,částkou, stačí jen podpis…aby pak na mě nepřišel exekutor, že mám nějaký dluh..Vrátila jsem se s tím, jestli by mi ten papírek mohl dát, je tam napsáno, co všechno za ten poplatek dostanu, abych si to mohla promyslet. On na to, že je to úřední doklad a nemůže ho dát z ruky. Buďto podepíšu a nebo přijdu o skvělou možnost práce. Řekla jsem mu tedy, ať to stornuje, zničí. Tak to tedy přede mnou roztrhal na kousíčky a hodil do koše. Poděkovala jsem mu za čas, který mi věnoval, a on že je to v pořádku, že je to součástí těchto pohovorů a popřáli jsme si ať se nám daří. Ještě venku jsem si nebyla jistá, jestli jsem udělala dobře, že jsem tu skvělou nabídku nevzala….až jsem dnes narazila na vaše stránky.
  Nenabízel pracovní poměr ale partnerství, později jak prý zjistím lepší na ŽL, práce by se vykonávala v Tanvaldě nebo v Železném Brodě, ještě nejsou rozhodnutí a o Herbaliffe ani zmínka ale jak jsem pročítala různé blogy, dovedly mě odkazy až sem.
  Málem jsem naletěla…… Lidičky miluji Vás, opatrujte se, Milena

 171. Podvody pořád trvají. Pan Vokál sídlí stále ve studiu krásy a zdraví v ulici ČSA 287 v Hradci Králové a stále zadávájí nové inzerátky. Tak pozor na to!

 172. Dobrý den, podvodné jednání pořád trvá. Dnes jsme měli v rodině obdobnou zkušenost. Opravdu si dejte pozor na pana Radka Vokála (+420 602 537 263) a paní Janu Vavřínkovou (+420 777 283 858). Jedná se oprabdu o podvodné jednání, kde vás tahají za nos a nejednají na rovinu. Divím se, že jim to tak dlouho prochází.

 173. Pozor na Vokála, má aktuálně inzeráty na Seznamu- Spráce. Herbalife je stará věc už od devadesátých let a nevěřte těm co to chválí, většinou jsou to „reklamní“ příspěvky těch samých „zlodějů“

 174. Dobrý večer,byla jsem minulý týden také na pohovoru v Hradci Kralove U Grandu.A jsem velmi ráda,že jsem na tyto stránky narazila až po týdnu,protože by mě odradili od teto prace.Zaplatila jsem zalohu 400kč a pak jsem si dodělala tu licenci,celkem za 3000.Kdyby jsem to zjistila,že jsou takove stranky,tak se tam neukaži,ale to se nestalo a po dodělani licenci,čili ten doplatek,jsem dostala spoustu materialu i vyrobky od firmy Herbalife,ale vedela jsem ze jde o herbalife.A ted pracuji a vydělavam si poradenstvim ve vyzive a doporucovani vyzivovych doplnku!A moc me ta prace bavi.Rozhodně se nejedná o podvod,mam všechny doklady a vše a penize vydelavam,žadný podvod TO NENI!Neznam firmu kde bych vydelaval po 14dnech po pohovoru.TAKŽE O PODVOD SE NEJEDNA!Jen jsem chtěla řict i svoji zkušenost.

 175. Dobrý den, taky přidám příspěvek, dnes jsem odeslala životopis na konzultanta a nutričního poradce. Nabízejí zaškolení, praxi nepotřebují, věk 18 let, vysoké příjmy, jako přivýdělek. Už to, že mi odepsali po několika hodinách se mi zdálo divné. Jméno pána co email psal je sice jiné než pan Vokál, ale jde na 100% o ten stejný podvod. Již podle toho jak si mě zvou, nejsou schopný do inzerátu napsat ani název firmy leda, že by se jmenovali „obchodní firma s pobočkami po celé ČR“ a adresa na kterou mě pozvali je stejná tř. ČSA, vedle Grandu, Hradec Králové. Tak pozor nenaleťte,já díky vašim reakcí ani nebudu reagovat.

  děkujeme Vám za projevený zájem.Posíláme bližší informace o práci. Jsme obchodní firma s pobočkami po celé České republice. Na trhu se pohybujeme od roku 1980.
  Pracujeme v oboru wellness, který se momentálně velmi rozšiřuje a hledáme šikovné kolegy do zákaznického servisu v oboru výživy člověka, sportovní výživy a vnější výživy (minikurzy péče o pleť). Jedná se o práci s lidmi, mezi lidmi v poradenských centrech, organizační práci na kanceláři a vedení týmu lidí (po zaškolení).

  Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a kreativní práci v expandujícím týmu naší společnosti.

  Abychom byli schopni zhodnotit, zda jste tím člověkem, kterého hledáme, potřebujeme se osobně setkat u výběrového pohovoru. Tam Vám zároveň podrobně představíme naši činnost a sdělíme Vám, jaké jsou u nás možnosti práce.

  Pracovní pohovory probíhají na pobočce nutričního centra v Hradci Králové, třída ČSA, (prosklený vchod vedle lékarny u Grandu) přízemí, na konci chodby vpravo. Termín výběrového pohovoru 22.1. 2014 v 11:00hodin nebo 23.1.2014 ve 11:30hodin. S sebou životopis, něco na poznámky.U asistentky ohlašte číselný kod 55.Je to objednací kod,aby jsme věděli, že jdete kvůli práci. Prosím o potvrzení jednoho z termínů. V případě, že Vám termín výběrového pohovoru nevyhovuje kontaktujte nás na tel. 736 454 995.

  S pozdravem Pavel Vaněk

 176. Nabídky práce: Poradna Wellness – Ing. Lubomír Bartoš
  Chci se zeptat,jestli má někdo zkušenosti s touto firmou.

 177. Lucie Sch. dne 22.01.2014 v 11:47

  Dobrý den, mám stejnou zkušenost, ale v Praze – adresa Janovského 45, Praha 7 Holešovice. pan Martin Vítek, wellnes poradenství, plat 25- 30000,- měsíčně, s tím že jsem mu já kráva dala hned na první schůzce 500Kč, ani nevím vlastně za co :D a říkal, že příště se budeme učit měřit a vážit přístrojem a že vstupní balíček pro mé pokračování a pro dostání licence bude stát 3500,- atd. zkrátka vše sedí tak jak popisujete viz. výše ….. A přikláním se k ostatním, co opravdu podat hromadnou žalobu na toho hajzla?? On proti nám nemá nic, my toho máme dost a je nás hodně……? Nemůžeme prohrát.

 178. Dobrý den , má někdo zkušenosti nutriční poradce – Olomouc Atsimova 1

  Děkuji

 179. Děkuji bohu, že jsem narazila na tuhle konverzaci. Dneska si se mnou chtěl pan Vokál dommluvit schůzku, ale vzhledem k tomu, že bych si na to musela vzít dovolenou v současné práci, jsem šťastná, že výše uvedení jste tak sdílní a nenechali mně tak nalítnout a plítvat časem. Děkuji :-)

 180. Krasny den :) zitra mne ceka u takoveto firmy na Florenci 23 v Praze pohovor ale po tomto clanku tam asi nedorazim :D ve finale jsem je nenasla ve firmach naka lonea bauty, pokud jsem dobre rozumela, ponevadz to prvni slovo ten muz dost zadrmolil. A je to prace pry na licencni smlouvu.

 181. Dobrý den,také mám stejnou zkušenost,která mě stála
  400. Pan Vokál je velice přesvědčivý. Díky těmto komentářům,jsem to včas zarazila. Když jsem pročítala komentáře,tak mě překvapilo,jak jim v Hradci Králové prochází. K žalobě se ráda přidám!

 182. zdravim vsechny tak i ja musim prispet..vcera 20.2.2014 jsem byla pozvana do hradce kralove na pohovor do ,,wellness centra,, jako vyzivovy poradce..tento pohovor vedla pani Vavrinkova 777283858 opravdu mila osoba, rikala jsem si behem celeho pohovoru..tato pani me predlozila jakesi papiry kde bylo ukazano jak bych pracovala prvne pro maloobchod potom pro velkoobchod a dale bylo mozno i posotoupit vys a mit svuj tym lidi..taky rikala ze me ROZHODNE NEBUDE NIC TAJIT a vse co chci vedet at se ji ptam..jelikoz jsem z trutnova a na tento pohovor jsem jela jen kvuli tomu ze se ma v trutnove otvirat wellness centrum jak me bylo receno a ze hledaji nove asistenty a vyziv. pordce, ptala sem se kdy bude centrum v trutnove otevrene to me nedokazala rict..ze prej jestli vim o nakem miste volnem blizko namesti at ji dam vedet :) dale sem se ptala na klienty a zajimalo me jak se shani..vylozene sem se ji zeptala jestli si je budu muset nahanet sama…pani mi rekla ze NE ze to ma na starosti pojistovna a doktori se kteryma maji smlouvy a ze nemam mit strach ze ja si je shanet nebudu sama..pak se jen zminila o herbalife stylem ze jakmile se klientovi s nadvahou udela jidelnicek pouze se doporuci bylinkova vyziva a ne ze jim to budu rvat vsude mozne..takze dalsi podvod..na tento pohovor jsem se docela dost chystala dokonce ja krava sem ji tam ukazovala i svuj diplom z VŠ to ji absolutne nezajimalo :) chtela po me 400 zalohu + dalsich 3000 za cetrifikat a skoleni na vyziv. poradce :) lidi davejte si pozor ta zenska me taky rekla ze maj v planu se rozsirit do vsech mest nad 5000 obyvatel :-/ me to nastesti stalo jen cas a dopravu do hradce…

 183. Dobrý den, pan Vokál vystupuje i u těchto brněnských firem sídlících na adresách Masarykova 37 a Moravské náměstí 4

  http://www.bestjob.cz/uplatneni.php

 184. Dobrý den všem.I já mám podobnou zkušenost v Hradci.Dala jsem zálohu 4OOkč na tzv.licenci a po delším váhání jsem doplatila 2600kč s tím,že starat se o lidi kteří to potřebují je prima věc. Po zaplacení částky jsem měla konečně možnost hlubšího náhledu na celou věc a ejhle.Dřív to byli deileři Herbalife,ale tedˇ si říkají welnes poradci.Žádná práce v kanclu,lidi si musíte sehnat atd.a v případě,že někoho máte doporučíte přípravky,nakoupíte je ve slevě,která je daná pozicí kterou máte a prodáte za plnou cenu a rozdíl v ceně je Vaše výplata.Ale než začnete,musíte se naučit jejich řeč,jak jednat s klientem apod.pak si Vás přezkouší a na základě toho obržíte certifikát,který Vás opravnuje k práci.Samozřejmě že budete jezdit na školení,různé semináře a opět Vás to bude stát peníze.V průběhu mého školení jsem se náhodou dostala na této stránky a vzhledem k tomu,že jsem četla pouze 3odkazy s pozitivním náhledem,tak jsem do toho šla abych zjistila více,ale také jsem byla v zoufalé situaci honem sehnat práci.Stálo mě to peníze,to je pravda,ale tato zkušenost je k nezaplacení.A abych pravdu řekla“v životě jsem přišla o víc“!A také musím doplnit ten fakt,že dostanete tzv.uvítací balíček s jejich produkty a materiály ve firemní tašce.Takže je na každém s nás jestli chcete tímto způsobem vydělávat peníze.Přeji všem pěkný den

 185. Zdravím, pozor i na paní Bc. Martinu Sýkorovou, Dis. a jejíj inzeráty na spráce.cz. Adresa je Janovského 45, Praha 7 – Holešovice. Zas to stejné v jiném kabátku.

 186. Ahoj všichni, taky jsem naletěla a odevzsala panu Vokálovi čtyři stovky. Celé mi to připadá jako hyenismus. Jsem nezaměstnaná a on na mně ještě vyžebrá peníze, prtože se prací živit neumí. Co dnes učí na vysokých školách? Jak okrást člověka, který hledá práci a pracovat chce. Hromadná žaloba je fajn,www.hromadnezaloby.cz (myslím) ale kdo se toho ujme?

 187. Ahoj vespolek, dnes jsem měl jít do HK na pohovor, adresa ČSA 287, po přečtení této diskuze jsen zavolal na 603731609, abych se optal zda ve firmě figurují jména Vokál, Vítek, Vaněk a zda budu hradit poplatek 3000,- kč. Poté co mi bylo obojí potvrzeno jsem schůzku samozřejmě zrušil, neboť jsem povahy prchlivé a těžko odhadnout jak by pohovor skončil. Děkuji za tuto stránku, ušetřila mi čas i nervy.

 188. Dobrý den, děkuji moc za varování, dneska mi volal pan Vokál a sjednal si se mnou schůzku na pondělí. Díky vám si ušetřím cestu. Je neuvěřitelné jak dlouho se takovými podvody může ten člověk živit aniž by s tím úřady cokoliv udělaly.

 189. Zítra mám osob.pohovor s panem Vavřinkou ve 12 hodin,
  dlouho už scháním práci,díky za upozornění.
  Díky moc.

 190. Dobrý den, tak mne se ozvala paní Kulahrušková, tel. 724281329. Adresa v HK, ČSL. armády 287 (ta co je již zde zmiňována). Děkuji za vyše zkušenosti, schůzku odvolám.

 191. Doubravka dne 03.07.2014 v 16:46

  Zdravím, dnes jsem byla na pohovoru v Brně, Bašty 8. Několikrát jsem si musela přehodit schůzku, protože jsem to nestíhala a slečna se kterou jsem jednala, byla i přes to strašně příjemná a neustále mi volala, kdy se tedy můžeme sejít, což mi ze zkušeností přišlo velice divné (ale příjemné). Když jsem dnes došla, byla jsem velice překvapená, jak je vše tak snadné. Personál byl velice příjemný, všichni se usmívali a vypadalo to tam jako v utopii – až nepřirozeně a podezřele. Zarazila jsem se ve chvíli, kdy nám ona slečna na prvním pohovoru, kde nás bylo asi 6 zájemců, neustále omílala její výši platu a jak je vše úžasné a snadné a že nevadí, když nic o daném oboru nevíme, že nás vyškolí během dvou týdnů! Na jakýkoli možný problém, měla nějaké supr trupr řešení. A hned si se mnou sjednala další schůzku. Chtěla po nás za licenci „jen 1700″ (prý to je tak od července, ti před námi museli platit 3000,-, což si tu jen potvrzuji). Odcházela jsem s dojmem, že do toho asi půjdu a na tu příští schůzku určitě dorazím. I když mi na tom něco dost nesedělo.
  Po tom, co jsem si teď přečetla tuhle stránku si uvědomuji, že v budově kde už jsem byla 2x, dohromady tak 2 hodiny, jsem neviděla žádného zákazníka. Dál si říkám, že opravdu nechci dostávat peníze tím, že budu pracovat ve společnosti, která z lidí dere peníze podvody. Taky si říkám že kdyby to bylo všechno tak snadné, jak říkali, tak tam v tuto chvíli už nebudou mít volné místo a koneckonců já chci vydělat peníze a ne je někomu dávat.

  Takže moc děkuji za všechny příspěvky a vaše zkušenosti, sundala jsem si růžové brýle a svět je zas „černý“ (možná trošku černější) jako dřív (;

 192. Dobrý den,
  Neznáte někdo někoho, kdo by mi vytvořil schéma mlm marketing na prodej kosmetického produktu, který chci tímto způsobem uvést na trh? může být i student, který si chce přivydělat. Děkuji

 193. Díky za vaše zkušenosti! V Hradci Králové na Československé armády 287/19 zase hledají naivní lidi, kteří se napálí. Mám tam jít zítra na pohovor, ale dlabu jim na to. Tentokrát je to paní Vavřinková. Dávejte si pozor!

 194. Tak pozor Vítek se teď přesunul do Prahy. Jedná se o klasiku, která tady byla už několikrát psaná. Kosmetické a výživové poradenství. Dneska sem tam byl na pohovoru a víc arogantního člověka sem nezažil. Jinak pohádka pořád stejná, klientelu Vám dodáme, jediný co je teď potřeba je 500 Kč a domluvení termínu pro měření tělesných hodnot, abyste si vyzkoušel jak to u nás chodí. Jinak adresa je Janovského 45 tak pozor!!!!

 195. I já musím poděkovat všem, co tady přispěli a díky nimž jsem se netrmácela a nemarnila čas ani peníze. Je neuvěřitelné, že se za celá ta léta nic nezměnilo. Vždyť první reakce josu už z roku 2010.
  Tak díky moc za existenci této domény a za lidi, kteří nejsou lhostejní.
  Monika

 196. Nemáte někdo zkušenosti s wellness studio v Olomouci na Aksamitová 1 ? Tam požaduji poplatek 1700 za licenci, v níž je zahrnutý i balíček s přípravky na odzkoušení.

 197. Děkuji všem za dosti důležité informace dnes jsem měla mít schůzku na práci ve welness studiu Třída čsa centrum H.K. 20.m.od hotelu grand nahlásit kod 99.Pár minut před odjezdem z Pardubic jsem naštěstí narazila na tuto stránku tak jsem si ušetřila čas a šla jsem si radši zacvičit děkuji mnohokrát

 198. Dnes jsem také narazila na inzerát na poradenství ve ,,Wellness“ – HK. Samozřejmě podmíněno finanční částkou – stylem vzdělání nás nezajímá,vzděláme si vás sami.. kontakt:wellness.prace.info@gmail.com

 199. No, podobná zkušenost. Jméno: Pavel Vaněk, hokejista HK(údajně).Stálo mě to 500 a jízdenky do HK. Herbalife, wellness …Budova Hypocentra vedle hotelu Grand, neoznačená kancelář, oblbovačky, 500 záloha na licenci, celková cena licence 2200, měření tuku, vody, viscerálu a tak dál na přístroji Tanita. Jinak práce na živnosťák s tím, že by měli co nevidět otevírat pobočku v Trutnově. Tak ještě zkusím zavolat o vrácení zálohy, ale moc tomu nedávám :-D.

 200. Zdravím, přesně tohle se mi stalo taky. Samozřejmě ze jsem byla tak hloupá ze jsem 400 Kč také dala. Hned co jsem z budovy odešla a nasedla do auta jsem si říkala ze jsem udělala pěknou hloupost. Ale za blnosti člověk platí. Dále uz jsem to neřešila je. Jsem jim napsala sms ze uz se tam nikdy nevrátím

 201. Vážení,

  tak se řadím mezi další napálené. Jsem na sebe akorát po čtení všech Vašich komentářů naštvaná. V současné chvíli sháním usilovně práci. Času mám málo, ještě aktuálně pracuji ve výpovědní lhůtě. Nabídka práce od pana Vokála přišla z nenadání, s tím, že mají velké množství uchazečů. Byla jsem nadšená, nebudu muset zase na pracák, a hned někam nastoupím, rovněž téma wellness bylo poměrně zajímavé.
  No a nyní 400 v háji a je mi jasné, že se s nimi už neuvidím. Mockrát všem děkuji, že se o informace dělí, kdybych měla trochu času navíc, zcela jistě jsem tam ani nechodila, protože bych si tohle všechno stihla přečíst.
  Je čas životní ideály, iluze a naivitu odložit a udělat si obrázek, že za takové peníze, co nabízejí, tam prostě a jednoduše bude nějaký háček.

 202. Francesco dne 28.11.2014 v 14:50

  Dobrý den,
  je zde ještě někdo, kdo byl u Martina Vítka v Praze v ulici Janovského 45?

 203. Bohužel také dnes a další schůzku mám domluvenou na 14:00 v pondělí s panem Martinem Vítkem právě na Janovského 45. Taky jsem naletěl ale tahle zkušenost mě stála jen 200 protože jsem u sebe víc neměl. Vůbec bych se nedivil kdyby tam v pondělí někdo přijel a tomu hajzlovi rozbil hubu. Zasloužil by si to.

Napište nový komentář